Očarujúce párty účesy

Getty Images

Čím chladnejšie počasie je vonku, tým horúcejšie večierky sa konajú vo vnútri. Ako sa dni ochladzujú a skracujú, tým viac času sa núka na večerné párty. Kľúčovým slovom je pôvab. Či máte vlasy dlhé alebo krátke, aj tie môžu vyjadriť váš štýl a dodať tak toľko vyzdvihovaný pôvab sezóny. My sme sa zamiešali medzi osobnosti, aby sme vám priniesli tipy, ako si doma vytvoriť najnovšie účesy, aby ste boli na párty hviezdou aj vy.

Sezóna večierkov a plesov sa už začala. Opäť je tu čas oslniť svojim štýlom a priniesť tak trochu svetla do dlhých nocí. Nájdete tu pútavé šaty a najkrajšie účesy pre oslavy tejto sezóny, pre oslnivé párty v kluboch, spoločenské účesy na stužkovú a ples alebo na rodinné oslavy. Na dĺžke vašich vlasov nezáleží, prinášame očarujúce účesy pre každého.

Párty účesy celebrít

Slávnostná sezóna sa ešte poriadne nezačala, ale niektoré celebrity nechcú so svojím novým účesom  už dlhšie čakať. Niekoľko posledných mesiacov sme sledovali hviezdy na Červenom koberci, kde sme „odpozerali“ pár zaujímavých párty účesov. Carey Mulligan vyzerá so svojimi krátkymi vlasmi naozaj elegantne. Vlasy si opäť trošku vydvihla a dodala im viac lesku. Amber Heard vyčesala svoje polodlhé vlasy do rafinovaného účesu a ukázala tak svoj ženský šarm, ktorý dokonale kontrastuje s jej jednoduchým elegantným oblečením.

Nedá nám nespomenúť, že mnoho účesov si ich nositeľky ozdobili šperkami. Tento trend sa objavil s novými kolekciami návrhárky ako Chanel alebo Rodarte. Keira Knightley a Bella Thorne sa priam oddali krásnemu šperku, ktorým ozdobili svoje vlasy.

Perfektné účesy po celú noc

Na čo sú dobré najkrajšie párty účesy, ak po krátkej chvíli spadnú? Riešením tohto problému je lak na vlasy v mini verzii, ktorý sa zmestí aj do tej najmenšej kabelky. Môžete si ním svoj účes v okamihu vylepšiť.

Pozrite si našu galériu s najkrajšími účesmi slávnych ľudí. Samozrejme, prezradíme vám, ako si tieto účesy môžete vytvoriť aj vy.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...