Skip to Content

Moderný look pre dlhovlasých mužov

Muži, ktorí dnes nosia dlhé vlasy, už nemusia čeliť kritike - priťahujú obdivné pohľady. V roku 2015 budú mať na výber z palety kreatívnych účesov, ako sú začesané nagélované vlasy, kombinované zostrihy, Rasta účesy a dokonca strapaté drdoly. Pozrite sa spolu s nami, aký štýl bude in!    

Mužom sa dlhé vlasy naozaj zapáčili a tento trend bude v roku 2015 pokračovať. Niektoré z nasledujúcich lookov vyzerajú sofistikovane, ďalšie sú originálne a nekonvenčné, všetky však pôsobia už na prvý pohľad cool.

Možno medzi nimi nájdete svoj budúci odvážny styling.

Účesy pre dlhovlasých mužov

Dlhé vlasy sú na mužoch stále niečím mimoriadnym. Signalizujú chuť vybočovať z radu a správať sa individualisticky aj za cenu toho, že prevalcujete spoločenské konvencie. Muži s dlhými vlasmi majú v súčasnosti viac možností než kedykoľvek predtým. Už nemusia žiadať o povolenie, ak sa chcú odlíšiť v čomkoľvek vrátane účesov.   

Dlhé pramene upravené dozadu s použitím gélu (pozri foto vľavo hore) vyžarujú šarm a eleganciu. Styling je naozaj nekomplikovaný a hodí sa na akúkoľvek príležitosť.

Styling: Na konce prstov si naneste menšiu dávku gélu, potom si ho votrite do uterákom vysušených vlasov - od korienkov až ku končekom. Ak chcete, aby účes pôsobil naozaj uhladene, vlasy si ešte na záver prečešte.

V prípade, že nájdete odvahu na čiastočný zostrih s bradou (pozri foto vpravo hore), budete zaručene pôsobiť jedinečne. Plná brada poskytuje tomuto štruktúrovanému účesu zaujímavý kontrast.    

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...