Moderný look pre dlhovlasých mužov

Muži, ktorí dnes nosia dlhé vlasy, už nemusia čeliť kritike - priťahujú obdivné pohľady. V roku 2015 budú mať na výber z palety kreatívnych účesov, ako sú začesané nagélované vlasy, kombinované zostrihy, Rasta účesy a dokonca strapaté drdoly. Pozrite sa spolu s nami, aký štýl bude in!    

Mužom sa dlhé vlasy naozaj zapáčili a tento trend bude v roku 2015 pokračovať. Niektoré z nasledujúcich lookov vyzerajú sofistikovane, ďalšie sú originálne a nekonvenčné, všetky však pôsobia už na prvý pohľad cool.

Možno medzi nimi nájdete svoj budúci odvážny styling.

Účesy pre dlhovlasých mužov

Dlhé vlasy sú na mužoch stále niečím mimoriadnym. Signalizujú chuť vybočovať z radu a správať sa individualisticky aj za cenu toho, že prevalcujete spoločenské konvencie. Muži s dlhými vlasmi majú v súčasnosti viac možností než kedykoľvek predtým. Už nemusia žiadať o povolenie, ak sa chcú odlíšiť v čomkoľvek vrátane účesov.   

Dlhé pramene upravené dozadu s použitím gélu (pozri foto vľavo hore) vyžarujú šarm a eleganciu. Styling je naozaj nekomplikovaný a hodí sa na akúkoľvek príležitosť.

Styling: Na konce prstov si naneste menšiu dávku gélu, potom si ho votrite do uterákom vysušených vlasov - od korienkov až ku končekom. Ak chcete, aby účes pôsobil naozaj uhladene, vlasy si ešte na záver prečešte.

V prípade, že nájdete odvahu na čiastočný zostrih s bradou (pozri foto vpravo hore), budete zaručene pôsobiť jedinečne. Plná brada poskytuje tomuto štruktúrovanému účesu zaujímavý kontrast.    

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...