Skip to Content

Muži nosia naježené krátke vlasy

Getty Images

Naježené krátke vlasy vyzerajú odvážne a drzo. Tento účes je však vhodný aj na slávnostné udalosti. Naše stylingové tipy vám dopomôžu k trendy krátkym vlasom a vybrané účesy hviezd vás inšpirujú k ich stylingu.

Čím ďalej tým viac mužských hviezd nosí atraktívne a drzé účesy z krátkych vlasov. Niet sa čo čudovať, že toľko mužov má rado tento štýl! Krátke „naježené“ účesy pristanú rôznym typom mužov, či už sympatickému hercovi Zacovi Efronovi, mladučkému modelu a hercovi Maxovi Ironsovi (syn Jeremyho Ironsa),hercovi v strednom veku Gabrielovi Machtovi, či hviezdam ako Jeremy Irvine, ktorý pôsobí ako chlapec od vedľa.

Krátke mužské účesy

Muži vyzerajú športovo, elegantne i príťažlivo s krátkymi  ježatými vlasmi. Kto by chcel viac? Tento účes sa bezpochyby páči ženám. Je jednoduchý a v tom je jeho krása. Jedinou požiadavkou je dostatok vlasov na vrchu hlavy.

Bočné vlasy sú vždy o niečo kratšie v porovnaní s vrchnými vlasmi, ktoré vytvárajú sexy naježený účes. Vlasy na vrchu hlavy by nemali byť kratšie ako 3 cm, aby ich dĺžka postačovala na vytvorenie „ježka“ na hlave. Vrcholy jednotlivých prameňov vlasov môžu pritom smerovať na rôzne strany (pozrite sa na Colinov Egglesfieldov účes) alebo môžu byť začesané do jedného vrcholu (pozrite sa na Maxa Ironsa a jeho naježený účes v našej galérii účesov).

Pokojne si môžete oholiť fúzy, či briadku, ak si myslíte, že by ste v kombinácii s krátkym účesom na ježka vyzerali príliš divoko na slávnostných udalostiach. Avšak sexy strnisko je perfektnou voľbou pre krátke účesy na ježka. Neexistuje žiadny dôvod, prečo neskombinovať naježené vlasy so správne upraveným strniskom a s elegantným oblekom a kravatou.

Stylingové tipy pre naježené mužské účesy

Požiadajte svojho kaderníka, aby vám vytvoril štýlový naježený účes. Môžete sa tiež poradiť s našim Schwarzkopf profesionálnym kaderníkom, aby ste dosiahli ideálny účes. Zvyšok už záleží len na vašej kreativite, k čomu vám postačí gél na vlasy a vosk na vlasy. Nakoniec použite lak na vlasy pre dlhotrvajúce spevnenie účesu.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...