Príťažlivé účesy pre mužov s kučerami

Getty Images

Či už vás príroda obdarila nádhernými kučerami, alebo si ich musíte vyčariť sami, v oboch prípadoch si určite užívate výrazný objem, ktorý k týmto vlasom patrí. S našimi stylingovými tipmi sa vám podarí dostať účes do najlepšej formy a nespútaný tvar kučier udržať v medziach normy.  

Tak ako sa striedajú módne trendy, i kučery sú niekedy na vrchole popularity a potom ich vystriedajú uhladené účesy. Momentálne sú na najlepšej ceste stať sa opäť „horúcim lookom“, vďaka ktorému dokonale vyniknete. Pokiaľ práve nemáte chuť urobiť zo seba „pána divočiny“, je nevyhnutné, aby ste našli ten najvhodnejší a najpríťažlivejší štýl účesu pre váš typ kučier.

Cool a jednoduchý styling pánskych kučier

Úprava kučier je rýchla a jednoduchá, vyžaduje si len trocha cviku. Na dosiahnutie príťažlivého účesu potrebujete len niekoľko stylingových produktov. Kučerám často stačí jemné tvarovanie prstami a následná fixácia voskom na vlasy. Ďalšie trendy účesy pre kučeravých mužov vyžadujú trochu viac stylingového úsilia. Dobrým príkladom je nový „univerzitný štýl“. „Univerzitná vlna“ začala byť módna na amerických vysokých školách na východnom pobreží. Tento typ účesu je svieži a trendy bez toho, aby pôsobil príliš prísne. Súčasťou toho looku je postupný zostrih jednoduchého tvaru, ktorý sa vynikajúco hodí kučeravým mužom (pozri obrázok Penna Badgleyho v galérii).

Vo fotogalérii vám ukážeme príklady príťažlivých pánskych účesov s kučerami.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...