Účesy pre moderných mužov

Módne trendy prichádzajú, odchádzajú a z ničoho nič sa opäť znovu vynoria. Účesy nie sú výnimkou – zostavili sme pre vás prehľad najobľúbenejších pánskych lookov súčasnosti a pridali sme i stylingové tipy.

Účesy, ktoré dominujú dnešku, by sme ľahko mohli považovať skôr za retro než vyslovene moderné. Vysvetlenie tohto paradoxu je jednoduché – to, čo je staré, prichádza znova do módy. Trendy muži dneška so skvelým vkusom totiž hľadajú inšpiráciu u svojich predchodcov. Pätky z 50. a 60. rokov, podstrihy, ktoré symbolizovali 80. roky i neupravené účesy z 90. rokov dnes v skutočnosti vôbec nepôsobia staromódne.   

Moderní muži majú slabosť pre retro

To najlepšie z histórie mužských účesov sa neustále vracia späť. Samozrejme, že čo je považované za príťažlivé a krásne, závisí len a len na vkuse pozorovateľa. Dnešní trendsetteri medzi mužmi preto s veľkým zaujatím hľadajú v minulosti a znovu objavujú legendárne looky niekdajších mužských hviezd. Dnešným svetom jednoducho hýbu klasické účesy spred niekoľkých desaťročí.

Dnešní chlapi a legendy z minulosti

Hviezdy strieborného plátna ako James Dean, Cary Grant, Elvis či ikona nezávislej hudby Curt Cobain by z davu dnešných mužov rozhodne nevyčnievali. A na stránkach aktuálnych časopisov by ich vzhľad nepôsobil staromódne, naopak, skvele by reprezentoval štýl mužov 21. storočia.

Vysvetlíme vám, ako si vybrať ten pravý strih a pridáme tipy, ako si vytvoríte styling, ktorý bude reprezentovať váš cit pre štýl a moderné trendy.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...