Módny radar: Aktuálne účesy pre mužov

Getty Images

Moderní muži konečne pochopili hlavný princíp súčasného štýlu - hravosť! Predĺžená vrchná vrstva vlasov, divoké kučery či rozstrapatená ofina – všetky tieto stylingové prvky momentálne zdobia hlavy pánov tvorstva. A ako ich zvládnete aj vy? Vyzbrojte svoje účesy dávkou kreativity a niečím jedinečným navyše.

V sezóne 2015/2016 majú muži všetky predpoklady k tomu, aby sa z nich stali experti na štýl a oni objavili vášeň pre vkusné účesy okorenené čímsi originálnym! Vrchné pramene už nebudú nosiť smerom dozadu alebo nabok, ako tomu bolo doteraz. Budú si ich upravovať do čela tak, aby končili tesne nad obočím – pozrite sa na foto z prehliadky Craiga Greena v Londýne (hore).   

V našej fotogalérii sa dozviete, ktoré ďalšie looky patria medzi top trendy aktuálnej sezóny. 

Aktuálne účesy pre mužov: štýl ulice

V Miláne a v Ríme nosia muži brady od výmyslu sveta.

Ak vám v našej galérii chýba stará známa briadka, máte pravdu – v módnych metropolách Miláne a Ríme sme zistili, že zaujímaví a extravagantní muži často nosia ležérne brady! Jedno je isté: Od uhladeného biznismena cez neformálneho mestského lovca až po obete módy – existuje brada pre každý typ muža. Ukážeme vám, ako sa o bradu starať, aby pôsobila cool a upravene. Tu je niekoľko účinných tipov:    

Starostlivosť o trendy bradu

Umývanie: Bradu je treba umývať každý deň! Najlepšie poslúži teplá voda a trochu šampónu. A bezoplachový kondicionér jej po umytí dodá dostatok vlhkosti.

Zastrihávanie: Len pravidelne zastrihávaná brada – či už je plná alebo krátka – rastie pravidelne a vyzerá upravene.

Česanie: Rovnako ako vaše vlasy, aj brada si zaslúži, aby ste si ju každý deň česali! Vďaka pravidelnému česaniu bude každý jej vlas rásť rovnakým smerom, čím predídete nevzhľadným medzerám.  

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...