Skip to Content

Blond hviezdy nosia slnko vo vlasoch

„Blondes have more fun“ spieval už v roku 1978 Rod Stewart. Britské noviny The Sun sa v ankete spýtali 3000 žien, či je na tomto výroku kus pravdy. Podľa výsledkov ankety sa blondínky zabávajú a oslavujú naozaj častejšie než brunetky či rusovlásky. Prezrite si našu galériu zlatovlasých hviezd a zistite, ako aj vy môžete získať úchvatnú blond hrivu!

„Blondínky majú prednosť!“ Ikona ženskej krásy Marilyn Monroe bola priekopníčkou a vzorom pre mnohé slávne blondínky. Marilyn si neochotne zosvetlila tmavohnedé pramene, pretože to požadoval fotograf pri fotení reklamy, v ktorej pózovala. No práve vďaka tejto zmene upútala pozornosť a takmer okamžite zažiarila na celom svete ako obdivovaná herečka. Aj vlasy Gwyneth Paltrow sú v skutočnosti prirodzene tmavé. Modelka Heidi Klum sa objavila na obálkach známych časopisov až potom, čo si tmavohnedé vlasy zmenila na svetlú blond.
 
Predstavuje zmena na blond naozaj krok vpred v kariére? Možno na tom niečo bude. Publicita vždy zaberie a blondínky svojím pôvabom očaria na červených kobercoch aj pred objektívmi fotografov. Niet pochýb, že blond vlasy jednoducho zanechajú dojem.

Blonďavé hviezdy sú dôležitou súčasťou dnešného šoubiznisu, no svetlé pramene boli predmetom obdivu už od staroveku. Mnoho storočí pred nami prirodzene tmavé Grékyne vynakladali nemalé úspory na zosvetľovanie vlasov s použitím šafranu.
 
Teraz, o 2500 rokov neskôr, si odfarbujeme vlasy na blond tak ohľaduplne a jemne, ako je to len možné pomocou vylepšených prípravkov s  peroxidom vodíka a zjemňujúcimi látkami. Tieto produkty dokážu premeniť tmavohnedé vlasy na blonďavú hrivu iba v niekoľkých krokoch.

V galérii nájdete slávne blondínky, ktoré prezentujú trendy odtiene dnešnej doby. Nechýbajú ani užitočné tipy a triky, aby vaša blond zostala dlho žiarivá a sýta. 

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...