Trend hviezd: Krátke vlasy sú „in“

Ukážeme vám cool verzie krátkych účesov ideálnych na slávnostné príležitosti. Jennifer Lawrence, Charlize Theron a ďalšie hviezdy uchvátili krátke hrivy so vzdušným objemom a uhladenými vlasmi po stranách.

Čo sa týka vlasov, je klasická hollywoodska kráska Jennifer Lawrence prekvapivo kreatívna. Nedávno upútala pozornosť sviežim krátkym zostrihom – táto zmena nás naozaj nadchla. Jej vzdušný krátky účes so začesanými prameňmi po stranách predstavuje trend, ktorým sa oplatí inšpirovať.

Styling: Ku korienkom ešte vlhkých vlasov si naneste tužidlo pre objem, následne si ich vyfúkajte proti smeru rastu. Vlasy navrchu hlavy jemne natupírujte a potom si ich začešte dozadu. Do prameňov po stranách si naneste trocha gélu a starostlivo uhlaďte smerom dozadu. Výsledný účes zafixujte lakom na vlasy. 

Top trend v krátkych účesoch: Objemné navrchu a hladké po stranách

Moderné krátke účesy
Charlize Theron (vľavo), Portia de Rossi (v strede) a Tilda Swinton (vpravo) obľubujú ležérny štýl s extra objemom navrchu hlavy. Vlasy po stranách sú uhladené.

Jennifer Lawrence a jej kolegyne očaril cool krátky účes. Špecifické prvky tohto štýlu sa dajú prispôsobiť rozličným príležitostiam. Charlize Theron si svoje kučery upravuje do atraktívneho strapatého účesu, Portia de Rossi stavila na množstvo objemu dosiahnutého tupírovaním. Tilda Swinton okorenila chlapčenský look divokou pätkou.

Všetky tri štýlové herečky sa rozhodli pre krémové, béžové a hnedé tóny make-upu i outfitu. Túto paletu odtieňov považujú za ideálnu kombináciu, rúž v tóne ružového dreva poskytuje príjemný farebný akcent.

Ultramoderný krátky účes: Čím vyšší, tým lepší

Speváčka Alicia Keys predviedla hravú verziu tohto účesu s podstrihom. S vlasmi po stranách urobila krátky proces – jednoducho si ich oholila. O niečo dlhšie vlasy navrchu hlavy sú vyčesané nahor a vytvárajú mimoriadne štýlový tvar.

Vľavo: Alicia Keys si oholila vlasy po stranách a kučeravé pramene navrchu si upravila smerom nahor.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...