Skip to Content

Trend hviezd: Krátke vlasy sú „in“

Ukážeme vám cool verzie krátkych účesov ideálnych na slávnostné príležitosti. Jennifer Lawrence, Charlize Theron a ďalšie hviezdy uchvátili krátke hrivy so vzdušným objemom a uhladenými vlasmi po stranách.

Čo sa týka vlasov, je klasická hollywoodska kráska Jennifer Lawrence prekvapivo kreatívna. Nedávno upútala pozornosť sviežim krátkym zostrihom – táto zmena nás naozaj nadchla. Jej vzdušný krátky účes so začesanými prameňmi po stranách predstavuje trend, ktorým sa oplatí inšpirovať.

Styling: Ku korienkom ešte vlhkých vlasov si naneste tužidlo pre objem, následne si ich vyfúkajte proti smeru rastu. Vlasy navrchu hlavy jemne natupírujte a potom si ich začešte dozadu. Do prameňov po stranách si naneste trocha gélu a starostlivo uhlaďte smerom dozadu. Výsledný účes zafixujte lakom na vlasy. 

Top trend v krátkych účesoch: Objemné navrchu a hladké po stranách

Moderné krátke účesy
Charlize Theron (vľavo), Portia de Rossi (v strede) a Tilda Swinton (vpravo) obľubujú ležérny štýl s extra objemom navrchu hlavy. Vlasy po stranách sú uhladené.

Jennifer Lawrence a jej kolegyne očaril cool krátky účes. Špecifické prvky tohto štýlu sa dajú prispôsobiť rozličným príležitostiam. Charlize Theron si svoje kučery upravuje do atraktívneho strapatého účesu, Portia de Rossi stavila na množstvo objemu dosiahnutého tupírovaním. Tilda Swinton okorenila chlapčenský look divokou pätkou.

Všetky tri štýlové herečky sa rozhodli pre krémové, béžové a hnedé tóny make-upu i outfitu. Túto paletu odtieňov považujú za ideálnu kombináciu, rúž v tóne ružového dreva poskytuje príjemný farebný akcent.

Ultramoderný krátky účes: Čím vyšší, tým lepší

Speváčka Alicia Keys predviedla hravú verziu tohto účesu s podstrihom. S vlasmi po stranách urobila krátky proces – jednoducho si ich oholila. O niečo dlhšie vlasy navrchu hlavy sú vyčesané nahor a vytvárajú mimoriadne štýlový tvar.

Vľavo: Alicia Keys si oholila vlasy po stranách a kučeravé pramene navrchu si upravila smerom nahor.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...