Nežné i odvážne: Krátke účesy

Pri krátkych účesoch vždy záleží predovšetkým na strihu. Väčšina žien si skutočne dobre premyslí, či ísť do chlapčenského looku. Kedy je podľa vás krátky strih už príliš krátky? Budete chcieť postupne zostrihať? Zaujíma vás, či sa dá krátky účes upravovať na viacero spôsobov? A obávate sa problematického prechodu v prípade, že sa rozhodnete nechať si vlasy dorásť? Hviezdy s krátkymi vlasmi v našej galérii vás možno inšpirujú k tomu, aby ste tejto veľkej zmene imidžu dali zelenú.

Ostrihať si dlhé pestované pramene je krok, ktorý vyžaduje úvahu. Vlasy vám totiž do pôvodnej dĺžky nedorastú cez noc. V prvom rade by ste sa mali zamyslieť nad tým, či krátky účes pristane vášmu štýlu a črtám tváre. A bude ladiť s vašou osobnosťou a temperamentom? Pravdepodobne máte chuť na zmenu a osvieženie imidžu, ale nechcete vyzerať príliš chlapčensky. Ten pravý krátky účes môže pritiahnuť pozornosť k vašej tvári, a v práci vďaka nemu lepšie vyznie vaša profesionalita.

Krátke účesy pre vyťažené ženy

Styling krátkych vlasov vám zaberie minimum času. Chlapčenský strih rýchlo uschne a môžete ho jednoducho upraviť do požadovaného tvaru. Nepotrebujete nič viac než trochu vosku či púdru pre objem vlasov. To je určite veľká výhoda, ak máte vlasy poškodené a potrebujete im dopriať trocha oddychu. Ak ste typ, ktorý má rád rýchle rozhodnutia a rád experimentuje, nebudete dlho váhať, či ste ochotná vzdať sa dlhých vlasov. Veď zmena je korením života!

Ste už rozhodnutá, že si vlasy predsa len ostriháte? Fotografie v našej galérii vás ubezpečia, že ste sa rozhodli správne. Hviezdy a celebrity vyzerajú s krátkymi vlasmi naozaj skvele, štýlovo a veľmi žensky. Nie je dôvod, prečo váhať!

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...