Farebný trend: Jahodová blond

Getty Images

Svetlosť blond vlasov a oheň červenej spolu vytvárajú neodolateľné spojenie – zmyselnú jahodovú blond. Letné slnko vytvorí v tomto farebnom mixe žiarivé odlesky. Ambasádorkou tejto sýtej a krásnej farby sa vďaka svojej hrive stala Bella Thorne. Poradíme vám, ako dosiahnuť ideálnu koncentráciu blond a červenej a ukážeme niekoľko neodolateľných účesov pre ohnivé blondínky.

Všetky farby na vlasy majú v súčasnosti veľké množstvo odtieňov a tónov, z ktorých každý má niečo do seba. Jahodová blond svojou jemnosťou a príťažlivým ligotom, ktorý vzniká odrážaním svetla ponúka aj ohnivé iskreniepre tie ženy, ktoré majú rady trocha vzruchu. Dnešné trendsetterky mimoriadne rady siahajú po tejto verzii blond s jemnými červenými akcentmi. Jednoducho vedia, že jahodový odtieň zanechá vzrušujúci dojem.

Jahodová blond: Je to farba pre vás?

Blond v nej obsiahnutá znamená, že výsledok pôsobí svetlým a jasným dojmom, zatiaľ čo červený tón udrie okamžite do očí. Niektoré nuansy jahodovej blond tiež môžu pripomínať trendy svetločervené tóny. Každá žena so svetloružovou pleťou bude s jahodovými blond vlasmi vyzerať úchvatne.  

Jahodová blond: Zladenie outfitu a make-upu

K tejto farbe pristanú všetky odtiene. S jasnočervenými šatami, ružovým tričkom alebo so zeleným sakom vytvoríte efektný kontrast pre svieži a mladistvý vzhľad. Tlmené farby zasa dovolia vašim vlasom zažiariť a nebudú s nimi súťažiť o pozornosť. To isté platí aj pre make-up. S jahodovou blond bude ladiť akékoľvek líčenie – od takmer nahého v telových tónoch až po jasné farby, od prirodzeného štýlu až po dramatické dymové líčenie. 

Ako dosiahnuť oslnivý farebný výsledok

Aký odtieň jahodovej blond nakoniec dosiahnete, záleží na pôvodnej farbe vašich vlasov. Farba bude fungovať najlepšie, ak ste prirodzená blondínka, svetlejšia než jahodový odtieň. V prípade, že sú vaše vlasy tmavšie, výsledný efekt bude pravdepodobne menej výrazný. 

Optimálna starostlivosť o jahodové blond vlasy

Ohnivá blond je najkrajšia, keď žiari v plnej intenzite a pôsobí dramaticky. Špeciálne zvolená starostlivosť vám zaistí, že červené tóny nestratia svoju sýtosť a príťažlivý lesk. Keďže ide o blond farbučervenými odleskami, odporúčame používať rad produktov určený na blond vlasy.

Bella Thorne vám v galérii predvedie účesy, v ktorých táto temperamentná farba dokonale vynikne.

Súvisiace články
 • Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?

  Farbenie vlasov

  Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?
  ...

  Prinášame vám dôležité fakty, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Aké sú medzi nimi rozdiely, aké majú výhody a čo od ich aplikácie môžete očakávať?

  ...
 • Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom

  Blond farba vlasov

  Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom
  ...

  Trblietavá blond je esenciou leta. Aby takou aj zostala, mali by ste chrániť vlasy pred UV žiarením. Prinášame tie najlepšie letné tipy pre blondínky.

  ...
 • Farebné pruhy

  Exotické farby na vlasy

  Farebné pruhy
  ...

  Kombinácie výrazných farieb už nie sú vyhradené len pre látky a odevy. Teraz zvýrazňujú štýlové ženy žiarivými farbami svoje účesy

  ...
 • Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým

  Plavá farba na vlasy

  Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým
  ...

  Plavá, plavejšia, platinová. Tento najsvetlejší blond tón je medzi farbami na vlasy dobre známy. Platinová blond sa nosí už od 90. rokov, ale až teraz si ju ľudia prestali spájať s bábikou Barbie. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o tejto trendy farbe.

  ...
 • Blogové trendy: Zafarbite si vlasy načerveno

  Červená farba na vlasy

  Blogové trendy: Zafarbite si vlasy načerveno
  ...

  Blogerky sa rozžiarili pre červené vlasy. Zistite, či aj vám červené vlasy pristanú a ako si ich udržať stále krásne, plné života.

  ...
 • Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku

  Farbenie

  Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku
  ...

  Rada experimentujete s farbou vlasov? Možno vás zaujíma, aký je vzťah medzi odtieňom vlasov a celkovým imidžom.

  ...
 • Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy
  ...

  Nastávajú sivé časy: Vlasy tejto farby začínajú byť trendy! Zistite, ktoré účesy sú práve obzvlášť vhodné na to, aby sivým vlasom dovolili vyniknúť.

  ...
 • Odfarbenie pôvodne šedých vlasov

  Šedivé vlasy

  Odfarbenie pôvodne šedých vlasov
  ...

  Šedivé vlasy vyjadrujú určitý postoj k móde a životnému štýlu. Ženy, ktoré si farbili šedivé vlasy a teraz majú v pláne prestať vedia, koľko času to vyžaduje. Stať sa trendy so šedivými vlasmi však chce tiež svoj čas.

  ...
 • Hviezdy so šedivými vlasmi

  Šedivé vlasy

  Hviezdy so šedivými vlasmi
  ...

  Celebrity na celom svete zbožňujú svoje šedivé vlasy. Obdivujte šediny Jamie Lee Curtis, Judy Dench a iné hviezdy!

  ...
 • Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy
  ...

  V panike si ženy začínajú farbiť vlasy hneď ako nájdu svoj prvý šedivý vlas. Mladé hviezdy však objavili krásu a šarm šedivých vlasov.

  ...
 • Svieže účesy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Svieže účesy pre šedivé vlasy
  ...

  Jemné vlny, boby, uhladené drdoly a krátke účesy sú variácie, ktoré dodajú štýl šedivým vlasom.

  ...
 • Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?

  Plavá farba na vlasy

  Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?
  ...

  Ktorá z aktuálnych blondínok pôsobí príťažlivejšie, Emma Roberts či Demi Lovato? Hlasujte za svoju víťazku!

  ...