Plážová blond - vlasy plné leta

Getty Images

Dlhší čas na slnku a slaná voda vytvoria dokonalú plážovú blond. Ak však nemáte v pláte stráviť najbližší mesiac na slnku kdesi pri mori, ale radi by ste vstúpili do klubu blondínok s plážovou blond farbou, poradíme vám, ako na to. Najlepšie tipy a triky nájdete v nasledujúcom článku. 


Slnko a slaná voda majú na vaše vlasy vplyv, či ich už máte čierne, hnedé, špinavo blod, alebo svetlý blond. V závisloti na farbe, stave a štruktúre vlasov, slnečné žiarenie a oceán vaše vlasy zosvetlia len jemne alebo úplne. Avšak slnko a oceán nie sú jedinou cestou ako si zachovať "leto vo vlasoch". Vytvorte si aj vy horúce letné účesy. 


Zosvetľovanie: Plážová blond pre brunetky

Depigmentácia vytvára kúzlo letných vlasov. UV žiarenie v slnečných lúčoch ničí farebné pigmenty vašich vlasov a slaná voda tento efekt zosvetľovania len zvyšuje. Zosvetľovanie pomocou farieb napodobňuje efekt letného slnka. Zosvetlenie vlasov, ktoré si môžete vyskúšať aj doma, zosvetlí tmavo hnedé alebo čierne vlasy o dva až tri odtiene; svetlé a stredne hnedé vlasy budú svetlejšie až o osem odtieňov. Pri zosvetľovaní sa uistite, aká je doba pôsobenia zosvetľovača. Predídete tak zbytočným neželaným prekvapeniam. 

Plážová blond: Zvýraznenie pre tmavú a strednú blond

Svetlé pramienky vyzerajú dobre a bývajú často výsledkom pôsobenia priam čarovných slnečných lúčov. Melír je skvelým riešením pre stredné a tmavé blondínky, ktoré si chcú vo vlasoch zachovať kúsok leta a slnka, ale nechcú si svoje vlasy úplne odfarbiť. Zaobstarajte si jednu zo špeciálnych melírovacích sád na vytvorenie vlastnej plážovej blond u vás doma. Jednoducho použite kefu na vlasy alebo priložený aplikátor k naneseniu farby na pramienky vlasov. Zafarbené pramene vlasov budú až o šesť odtieňov svetlejšie, samozrejme, v závisloti na druhu produktu a farby vašich vlasov. 

 

Plážová blond: Slnko v spreji pre blondíky

Ste šťastnou majiteľkou prirodzených blond vlasov? Ak áno, ste len malý krôčik od dokonalej plážovej blond farby pre vaše vlasy. Jednoducho použite "slnko v spreji" (sprej na zosvetlenie vlasov) a dodajte svojim vlasom letný look. Použite zosvetľovací sprej alebo sérum na pár pramienkov, alebo všetky vlasy. Každá z možností zmení vašu farbu vlasov na svetlejší odtieň. 


Plážová blond: pastelový odraz svetla vo vlasoch

Pastel je magické slovo pre módnu plážovú blond. Svetlé blond vlasy a jemné pastelové tóny dohromady zaručujú vzrušujúci efekt. Takýto vzhľad môžete dosiahnuť použitím produktov na farbenie vlasov, čo spôsobí, že vaše vlasy budú odrážať svetlo v pastelových farbách (pastelové odlesky). Tento efekt vyzerá obzvlášť zaujímavo pri svetlých i tmavých blond vlasoch. 


Weblinky

Plážová blond pre cool vzhľad a zábavu >> like fun in the glass

Súvisiace články
 • Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?

  Farbenie vlasov

  Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?
  ...

  Prinášame vám dôležité fakty, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Aké sú medzi nimi rozdiely, aké majú výhody a čo od ich aplikácie môžete očakávať?

  ...
 • Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom

  Blond farba vlasov

  Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom
  ...

  Trblietavá blond je esenciou leta. Aby takou aj zostala, mali by ste chrániť vlasy pred UV žiarením. Prinášame tie najlepšie letné tipy pre blondínky.

  ...
 • Farebné pruhy

  Exotické farby na vlasy

  Farebné pruhy
  ...

  Kombinácie výrazných farieb už nie sú vyhradené len pre látky a odevy. Teraz zvýrazňujú štýlové ženy žiarivými farbami svoje účesy

  ...
 • Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým

  Plavá farba na vlasy

  Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým
  ...

  Plavá, plavejšia, platinová. Tento najsvetlejší blond tón je medzi farbami na vlasy dobre známy. Platinová blond sa nosí už od 90. rokov, ale až teraz si ju ľudia prestali spájať s bábikou Barbie. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o tejto trendy farbe.

  ...
 • Blogové trendy: Zafarbite si vlasy načerveno

  Červená farba na vlasy

  Blogové trendy: Zafarbite si vlasy načerveno
  ...

  Blogerky sa rozžiarili pre červené vlasy. Zistite, či aj vám červené vlasy pristanú a ako si ich udržať stále krásne, plné života.

  ...
 • Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku

  Farbenie

  Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku
  ...

  Rada experimentujete s farbou vlasov? Možno vás zaujíma, aký je vzťah medzi odtieňom vlasov a celkovým imidžom.

  ...
 • Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy
  ...

  Nastávajú sivé časy: Vlasy tejto farby začínajú byť trendy! Zistite, ktoré účesy sú práve obzvlášť vhodné na to, aby sivým vlasom dovolili vyniknúť.

  ...
 • Odfarbenie pôvodne šedých vlasov

  Šedivé vlasy

  Odfarbenie pôvodne šedých vlasov
  ...

  Šedivé vlasy vyjadrujú určitý postoj k móde a životnému štýlu. Ženy, ktoré si farbili šedivé vlasy a teraz majú v pláne prestať vedia, koľko času to vyžaduje. Stať sa trendy so šedivými vlasmi však chce tiež svoj čas.

  ...
 • Hviezdy so šedivými vlasmi

  Šedivé vlasy

  Hviezdy so šedivými vlasmi
  ...

  Celebrity na celom svete zbožňujú svoje šedivé vlasy. Obdivujte šediny Jamie Lee Curtis, Judy Dench a iné hviezdy!

  ...
 • Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy
  ...

  V panike si ženy začínajú farbiť vlasy hneď ako nájdu svoj prvý šedivý vlas. Mladé hviezdy však objavili krásu a šarm šedivých vlasov.

  ...
 • Svieže účesy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Svieže účesy pre šedivé vlasy
  ...

  Jemné vlny, boby, uhladené drdoly a krátke účesy sú variácie, ktoré dodajú štýl šedivým vlasom.

  ...
 • Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?

  Plavá farba na vlasy

  Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?
  ...

  Ktorá z aktuálnych blondínok pôsobí príťažlivejšie, Emma Roberts či Demi Lovato? Hlasujte za svoju víťazku!

  ...