Skip to Content

Ležérny vrkoč Kristen Stewart

Doma necháva trendsetterka Kristen Stewart svojim vlasom „voľný výbeh“, ale na červenom koberci svoje nespútané „ja“ vždy okorení čímsi rafinovaným. Nás zaujal jej pôvabný účes s výraznou asymetrickou vlnou a strapatým rybím vrkočom. Intenzívny tmavooranžový odtieň vlasov a tmavé korienky ešte viac zelektrizovali náboj tohto účesu.

Kristen Stewart je jednou z talentovaných mladých herečiek súčasného Hollywoodu. Za svoju rolu Belly Swan v ságe Súmrak získala mnoho pochvalných ohlasov a divákov očarila aj úlohami vo filmoch Útek do divočiny, Svet podľa Mallory, Snehulienka a lovec či Na ceste. Herecké nadanie Kristen objavil agent hľadajúci nové talenty, keď hrala v stredoškolskom predstavení. 

Štýl Kristen Stewart

Kristen už nie je vnímaná len ako známa herečka, dáva o sebe vedieť aj prechádzkami po červenom koberci, na ktorých kombinuje pôvab s drzou extravaganciou. Jej veľkolepé outfity a zaujímavé účesy dokazujú, že si pobyt na nich dokonale užíva. Z času na čas prekvapí aj neobvyklým výberom topánok. Rebelka Kristen Stewart nevidí žiaden problém v spojení elegantných večerných šiat s mokasínami. V súkromí však najradšej nosí tričko, džínsy a bundu. 

Účesy Kristen Stewart

Herečka Kristen Stewart neustále mení svoj vzhľad – ženský polovyčesaný účes, plážové vlny a postupný strih v štýle retro sú len niektoré z jej známych lookov

Kristen Stewart miluje experimentovanie s farbou a stylingom. Jej šýl je poväčšine ležérny a v uhladenom prostredí Hollywoodu často vyčnieva. Orieškovohnedý výčes (vľavo) udržiava vlasy vzadu, čím púta pozornosť k jej úchvatnej tvári. Pôsobí žensky a tak trochu nostalgicky. O niečo divokejší je jej vzhľad s tmavohnedými plážovými vlnami (v strede). Postupný strih s nádychom minulosti bol súčasťou jej úlohy Joan Jett vo filme „The Runaways“.  

Ležérny účes Kristen Stewart s rybím vrkočom

Účes Kristen Stewart
Kristen Stewart si svoje oranžové pramene s tmavými korienkami upravila do ležérneho, no elegantného copu nízko na hlave, ktorý si voľne zaplietla do strapatého rybieho vrkoča. Od cestičky na strane jej nad čelom nadýchane splýva prameň zakončený dlhou kučerou.

Herečka Kristen Stewart si vlasy nafarbila na oranžovo kvôli ďalšej role, tento krát vo filme „American Ultra“. Bezstarostne prezentuje aj tmavé vyrastajúce korienky.

Cestička vytvorená nízko na strane je rovnako chaotická ako samotný vrkoč. Aby vznikol zaujímavý kontrast, vlasy nad čelom sú upravené do „glamúr“ vlny zakončenej kučerou nad ramenom. Účes Kristen je ako vždy plný napätia a protikladov: spája elegantnú vlnu vpredu a strapatý rybí vrkoč v zadnej časti.

Pomôcky na úpravu účesu Kristen Stewart

Tužidlo pre objem vlasov, transparentná gumička, kulma a lak na vlasy

Návod na úpravu ležérneho účesu Kristen Stewart

1. Do spodnej časti vlasov naneste dávku tužidla asi vo veľkosti tenisovej loptičky, účesu tým zaručíte poddajnosť a pevnosť tvaru.

2. Vytvorte si cestičku nízko na strane, oddeľte hustý prameň  nad čelom a na chvíľu si ho nevšímajte.   

3. Zvyšné vlasy si nízko vzadu zopnite a rozdeľte ich na dva pramene rovnakej hrúbky. Do každej ruky uchopte jeden z nich.   

4. Vezmite vonkajšiu časť vlasov z ľavého prameňa a presuňte ju do vnútornej časti pravého prameňa.

5. Teraz zoberte vonkajšiu časť pravého prameňa a presuňte ju do vnútornej časti ľavého prameňa.

6. Týmto spôsobom vlasy zapletajte ďalej, postupne budú vytvárať rybí vrkoč.

7. Koniec vrkoča upevnite transparentnou gumičkou.

8. Aby ste dosiahli ležérny vzhľad, po stranách vrkoča uvoľnite niekoľko pramienkov.

9. Keď máte styling vrkoča za sebou, vezmite kulmu a upravte ňou prameň visiaci nad čelom.

10. Nakoniec zafixujte účes lakom na vlasy. 

Tip na líčenie: Vyvážte ležérnosť tohto účesu tým, že si precízne nanesiete make-up. Kristen Stewart ho skombinovala s dymovým líčením očí a telovým rúžom, aby mu dodala večerný lesk.  

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...