Skip to Content

Vzrušujúce zmeny účesu

Pre väčšinu z nás je hľadanie toho pravého účesu metódou pokus – omyl. Aj prípadné neúspechy je však dôležité brať s humorom a skúšanie účesov si naozaj užívať. Každý omyl vás totiž môže preniesť bližšie k dokonale padnúcemu účesu, ktorý si budete chcieť nejaký čas ponechať. Filmové hviezdy sú expertmi na zmenu vzhľadu či už v rámci roly alebo v súkromí. Zaujíma vás, ako zmena účesu vplýva na ich imidž? 

Umelci v nás túžia po neustálej stimulácii, ktorú prináša zmena. Premena účesu samozrejme nie je výnimkou. Hviezdy v našej galérii demonštrujú, ako môžete osviežiť svoj vzhľad dokonca aj najmenšou zmenou stylingu, farby či strihu vlasov.

Ste pripravená na zmenu?

Niektoré ženy sú citovo naviazané na určitú dĺžku vlasov, iné nikdy nemeškajú, aby vyskúšali najnovší účes, ktorý je práve v móde. Jedna z nás bude potrebovať týždne na to, aby sa zžila s predstavou, že si ostrihá vlasy alebo premiestni cestičku na opačnú stranu, iná cíti neustálu potrebu experimentovať so strihom, farbou a možnosťami stylingu. Ďalšou skupinou sú ozajstné umelkyne – trendsetterky, ktoré sústavne pracujú na hľadaní dokonalého štýlu a farby, až pokiaľ nie je účes perfektný.  

Jessica Biel zriedka kedy mení dĺžku vlasov, no vždy je pripravená trochu sa pohrať s ich stylingom. S plážovými vlnami a ofinou pôsobí mladistvo a žensky. Vlasy prehodené do strany a cestička v strede dodávajú jej vzhľadu elegantný tón (pozri foto hore).

Zmena účesu ako umenie

Štýl Rity Ory a jej účesy vždy balansujú na hrane, sú zakaždým inšpiratívne a nikdy nie nudné. Má nespútanú povahu, ktorá ju neustále núti skúšať najrozličnejšie looky, či už sú ultra trendy alebo niečím jedinečné. 

Zmeny účesu
Britská speváčka a skladateľka Rita Ora je vždy pripravená niečím nás prekvapiť – to sa týka aj jej účesu. Hore ju vidíme s pôvabnými kučerami, objemným bobom a elegantným mokrým lookom.
Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...