Skip to Content

Účesy z prehliadok: Týždeň módy priniesol nové trendy!

Getty Images

Štýl ulice alebo lesk módnych prehliadok – ako vyzerajú aktuálne trendy v oblasti účesov? Pátrali sme v New Yorku, Londýne, Miláne i v Paríži a prinášame vám najdôležitejšie trendy z každej metropoly módy. Čerstvo nafarbené, upravené a načesané, stačí sa pokochať...

Týždne módy na oboch kontinentoch sú už vecou minulosti a je čas na ich vyhodnotenie: minimalizmus je mŕtvy, nech žije minimalizmus! Máte pocit, že strohým účesom z posledných rokov odzvonilo a konečne dozrel čas na niečo extravagantné? Opak je pravdou: styling, ktorý v nasledujúcej sezóne skrášli naše hlavy, bude pohodlný, prirodzený a ležérny – presne tak, ako to máte najradšej!   

Náš najobľúbenejší look: dlhé zvlnené vlasy rozdelené cestičkou v strede, ako sme ich videli na módnej prehliadke návrhára Giambattistu Valliho v Paríži (pozri foto hore). Nekomplikovaný účes, rovný strih a jednoduchý vzhľad poskytuje množstvo priestoru pre štýlové experimenty. Na programe sú totiž nespútané pokusy s viditeľnou dávkou dramatičnosti a pestrosti. To všetko skvele dopĺňa rezervovaný make-up s nahým efektom akcentovaný červeným rúžom na perách.  

Extrémne looky zostanú v roku 2017 v pozadí, zatiaľ čo v kurze budú luxusné postupné strihy, elegantne uhladené vlasy a pôvabne neupravené copy. Nemajte však obavy, že by ste sa v nasledujúcom roku mali nudiť, pretože svet stylingu okorení napríklad strapatý polovičný drdol, nový bob à la Mia Wallace z filmu Pulp Fiction a dynamické farebné kontrasty (napr. odrastené tmavé korienky vlasov). Môžeme sa teda tešiť na vzrušujúcu sezónu plnú nositeľných účesov. Jedine trendy strih vo vojenskom štýle bude vyžadovať dávku odvahy, no v dave sa s ním určite nestratíte. To pravé pre skutočné individualistky!

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...