Skip to Content

Účesy žien vo Francúzsku

Francúzske hviezdy ako Mélanie Laurent, Marion Cotillard nám predstavujú ich špeciálne účesy. Pozreli sme sa na ne bližšie a našli sme v nich veľmi zaujímavé prvky. Čo poviete, páčilo by sa vám mať účes ako francúzska hviezda?

Aké je tajomstvo francúzskych žien? Je to ich nonšalantnosť, ich zvláštne kúzlo alebo neodolateľný prirodzený štýl? Pravdepodobne je to kombinácia všetkých týchto atribútov. Nech už je to tajomstvo akékoľvek, francúzske herečky boli schopné vyhrať väčšinu najvyhľadávanejších filmových ocenení po celom svete. Mélanie Laurent očarila ako prvého top režiséra Quentina Tarantina a následne ďalších, ktorí ju videli v jeho filme 'Inglorious Bastards'. Takmer každý už pozná očarujúcu Marion Cotillard, ktorá v roku 2008 získala Oscara za úlohu vo filme 'La Vie en Rose'. A kto je tá žena po boku Daniela Craiga? Samozrejme, Francúzska! Je to krásna Bérénice Marlohe.

Nonšalantné účesy Francúzska

Pozrite sa na francúzsky na premiére filmu, či na červenom koberci na filmových festivaloch. Všimli ste si, aké sú ich účesy prirodzené? Tento ležérny štýl francúzskym hviezdam skutočne svedčí viac, než nejaké upnuté účesy. 'Prirodzenosť' je ten zázračný prvok, keď príde na obľúbené účesy francúzskych žien.

V praxi to znamená, že francúzsky nenosia vlasy rovné, upravené v strohom štýle, ale radšej trochu voľnejšie a rozstrapatené ako Ludivine Sagnier. Zvlnená ofina padajúca cez čelo nemá striktný tvar, ale je rozstrapatená ako tá, ktorú nosí Mélanie Laurent. Vyčesané vlasy nie sú dokonale upravené, ale len ležérne vypnuté ako to ukazuje Marion Cotillard. Bérénice Marlohe nechala svoje kučery padať cez jedno plece a tak môžu jednotlivé pramene poletovať tam, kde ich vietor zaveje. Jemné vlny Charlotte Gainsbourg nemajú konkrétny tvar. Vlasy musia vyzerať prirodzene. A dokonalosť je na svete!

Pokochajte sa účesmi francúzskych hviezd v našej galérii. Ukážeme vám, ako si poľahky vytvoríte ležérny francúzsky účes.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...