Skip to Content

Pouličný štýl: Top trendy z Londýna & New Yorku

Fotograf Gunnar Lillehammer (styleklicker.net) sa vybral na lov za najnovšími účesmi. Na uliciach v Londýne a v New Yorku pre nás zachytil aktuálne novinky v oblasti vlasového stylingu. Štýlové momentky, veľkomestské kreácie, inšpiratívne pohľady a avantgardné looky, ktoré naozaj stoja za to!  

Niekedy nie je jednoduché nájsť účes, ktorý by sa k vám dokonale hodil. Sú daný strih a farba práve módne? Môžem si vybraný účes dovoliť? Skutočne mi pristane? Otázky a ďalšie otázky - namiesto jasného cieľa navodzujú nové pochybnosti. Náš tip: Spoľahnite sa na svoj vkus a zmysel pre štýl, dôverujte svojim inštinktom a rozhodnutiam. pravda je taká, že neexistuje správny či nesprávny výber. Riaďte sa intuíciou a robte to, z čoho máte dobrý pocit – ono sa to prejaví. A vy budete vyzerať skvele! Presvedčia vás nové hrdinky zo záberov Gunnara Lillehammera. Looky, ktoré tento umelec pouličného štýlu nafotil, jednoznačne nie sú konvenčné! Farby a strihy sú vždy jedinečné a originálne. Presne preto tvoria inšpiráciu pre nové trendy budúcich sezón.

Hviezdny bloger už od roku 2007 fotografuje ľudí na uliciach najväčších veľkomiest pre svoj oceňovaný blog www.styleclicker.net (Musikexpress Style Award). Čím jeho fotografie vynikajú? Gunnar Lillehammer má rád autentické zábery. Rodák z Mníchova dokáže dokonale vystihnúť štýl každého mesta. Blúdi ulicami a hľadá kreatívne hlavy s novými myšlienkami – ľudí, ktorí vyžarujú niečo mimoriadne. Počas týždňov módy v New Yorku a v Londýne pre nás zvečnil pár týchto úžasných indivíduí a trendsetterov. Čím sa tieto dve metropoly odlišujú? Presvedčte sa sami:    

Trendy účesy na uliciach v New Yorku

Divoké, ale nositeľné, výrazné aj elegantné, ženské i cool. Mesto, ktoré nikdy nespí, je neustále v strehu, aspoň pokiaľ ide o účesy. Predstavivosť a extravagancia sa dokonale snúbia v pouličnom štýle americkej metropoly. Spolu vytvárajú moderný miš-maš, ktorý pôsobí príťažlivo a zároveň nastoľuje nové trendy. „Vždy popredu“ – módne motto tohto mega mesta sa odzrkadľuje aj v miestnych účesoch!    

Trendy účesy na uliciach v Londýne

Vášeň pre štýl: britská metropola je známa svojimi trendsettermi, ktorí milujú experimenty. Londýnsky look: Cool, neprehliadnuteľné módne gesto. Angličania stavajú na extravaganciu, trendy a dobrý vkus  aj čo sa týka vlasov – veľmi britské!

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...