Skip to Content

Voľba účesu: aký bude váš účes v roku 2012?

Getty Images

Náš výber najnovších vlasových trendov vám prinášame priamo zo svetových prehliadkových mól. Išli sme do hlavných miest módy, aby sme si pozreli najnovšie účesy na rok 2012 a nemôžeme sa dočkať, aby sme sa o ne s vami podelili.

Dvakrát do roka prezentujú najlepší návrhári sveta svoje najnovšie kolekcie na prehliadkových mólach v Londýne, Miláne, Paríži a v New Yorku. Voláme ich „ Týždne módy“ a všetky sú o štýle a stylovaní. A čo je práve v móde? Čo je už staromódne? Ktoré účesy sú už out, krátke vlasy alebo naopak, tie veľmi dlhé? Sú v móde vlasy plné objemu alebo je to uhladená elegancia? Mali by ste vyskúšať jemné vlny alebo radšej nápadný účes? Heslo pre tohtoročné veľké trendy je definitívne „ležérny“. Iba zriedka sme videli toľko veľa modeliek prezentovať tak zámerne ležérny štýl. Všetky prvky nového looku dodávajú na výraze hravej krásy. V našej módnej reportáži vám ukážeme, ako si upraviť vlasy do trendy účesu.

Účes roka 2012 - účesy ktoré prežili

Minuloročný uhladený účes prešiel dlhú cestu. „Mokrý efekt“ je už napríklad bežnou súčasťou štýlu. Uhladený účes pôsobí mokrým dojmom. Lanvin a Alexander Wang používajú tento efekt na vytvorenie prísneho a odmeraného looku. V ďalších módnych domoch, ako napríklad u Alberta Ferettiho a Maxa Mara, dali uhladenému štýlu výstredný nádych a pripomína tak účesy 90-tych rokov. Jemné dlhé kučeravé vlasy, veľa druhov chvostov a retro štýl účesu tiež patria medzi účesy ktoré prežili rok 2011.

Prichádzajúce účesy roku 2012

Naľavo, uprostred alebo napravo? Nie, nehovoríme o politických názoroch. Rozmýšľame, na ktorú stranu si budeme robiť cestičky vo vlasoch v roku 2012. Účesy v roku 2012 sú (takmer iba) o tom, na ktorej strane si budeme nosiť cestičku. Nezáleží na to, či sú vlasy krátke alebo dlhé, rovné alebo kučeravé, musia byť poctivo rozdelené. Ďalším účesom roka 2012 sú rôzne drdoly a účesy, ktoré vzdávajú poctu herečke a módnej ikone Sophii Loren.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...