Skip to Content

Muži so zosvetlenými blond vlasmi

Getty Images

Niektorým mužom sa zapáčilo zosvetlenie vlasov na blond odtieň. Ukážeme vám, že aj slávni muži podľahli tomuto looku a zosvetlili si buď niekoľko prameňov alebo celé vlasy. Poskytneme aj niekoľko tipov tým z vás, ktorí ešte len uvažujú, že by blond trendu dali šancu.

David Garret je po celom svete známy svojim talentom a schopnosťami, vďaka ktorým vyniká v hre na husliach. Ďalším poznávacím znakom tohto umelca je zmysel pre štýl. Hustá blonďavá hriva nepredstavuje iba dôležitú súčasť jeho imidžu, je aj objektom závisti a uznania mnohých žien. Huslista priťahuje pozornosť dĺžkou vlasov a predovšetkým ich blond odtieňom. Len málo mužov má takú odvahu experimentovať s výraznou zmenou farby či účesu ako práve David Garret.   

Muži, ktorí sa rozhodli zosvetliť si vlasy na blond, vysielajú dva signály: 1. Sú sebavedomí a smelí; 2. Vychutnávajú si pozornosť. Blond odtieň totiž priťahuje pohľady omnoho viac, než hnedá farba, čo v prípade mužov platí dvojnásobne. Blond vlasy im dodávajú nádych otvorenosti a auru mladých, svetlovlasých princov. V predstavách mnohých sa blond odtieň spája s mladosťou a bezstarostným životom na pláži. Faktom zostáva, že týmto mužom značne záleží na tom, ako vyzerajú – inak by ich totiž odfarbovanie vlasov ani nenapadlo.    

Svetlá blond má aj v mužskom podaní mnoho odtieňov

Muži so zosvetlenými blond vlasmi
Návrhár Henry Holland (vľavo), spevák Nick Carter (v strede) a hráč futbalu Philippe Mexes (vpravo) s blond prameňmi

Podľa toho, aký je váš prirodzený odtieň vlasov, budú výsledky farbenia výraznejšie alebo menej viditeľné. David Garret si vrchnú vrstvu zafarbil pomerne výrazným odtieňom žltej blond. Kontrast, ktorý tým vznikol v porovnaní so zvyškom vlasov, je neprehliadnuteľný. Naproti tomu pramene v karamelovej blond návrhára Henryho Hollanda sú menej nápadné, pretože výborne ladia s pôvodnou farbou jeho vlasov. Zapamätajte si: Ak je váš prirodzený odtieň tmavý, zosvetlenie na blond bude pôsobiť veľmi nápadne. Po návšteve kaderníka začnú vytrvalo vyrastať tmavé korienky, ktoré budú výrazne kontrastovať so svetlou plochou. Spevák Backstreet Boys Nick Carter (svetlohnedé vlasy) a francúzsky futbalový hráč Philippe Mexes (tmavohnedé vlasy) si vlasy ozvláštnili blond melírom. Pruhy ich obohacujú o zaujímavé odlesky a prechod z tmavej na svetlú jasne vystupuje do popredia.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...