Skip to Content

Očarujúce párty účesy

Getty Images

Čím chladnejšie počasie je vonku, tým horúcejšie večierky sa konajú vo vnútri. Ako sa dni ochladzujú a skracujú, tým viac času sa núka na večerné párty. Kľúčovým slovom je pôvab. Či máte vlasy dlhé alebo krátke, aj tie môžu vyjadriť váš štýl a dodať tak toľko vyzdvihovaný pôvab sezóny. My sme sa zamiešali medzi osobnosti, aby sme vám priniesli tipy, ako si doma vytvoriť najnovšie účesy, aby ste boli na párty hviezdou aj vy.

Sezóna večierkov a plesov sa už začala. Opäť je tu čas oslniť svojim štýlom a priniesť tak trochu svetla do dlhých nocí. Nájdete tu pútavé šaty a najkrajšie účesy pre oslavy tejto sezóny, pre oslnivé párty v kluboch, spoločenské účesy na stužkovú a ples alebo na rodinné oslavy. Na dĺžke vašich vlasov nezáleží, prinášame očarujúce účesy pre každého.

Párty účesy celebrít

Slávnostná sezóna sa ešte poriadne nezačala, ale niektoré celebrity nechcú so svojím novým účesom  už dlhšie čakať. Niekoľko posledných mesiacov sme sledovali hviezdy na Červenom koberci, kde sme „odpozerali“ pár zaujímavých párty účesov. Carey Mulligan vyzerá so svojimi krátkymi vlasmi naozaj elegantne. Vlasy si opäť trošku vydvihla a dodala im viac lesku. Amber Heard vyčesala svoje polodlhé vlasy do rafinovaného účesu a ukázala tak svoj ženský šarm, ktorý dokonale kontrastuje s jej jednoduchým elegantným oblečením.

Nedá nám nespomenúť, že mnoho účesov si ich nositeľky ozdobili šperkami. Tento trend sa objavil s novými kolekciami návrhárky ako Chanel alebo Rodarte. Keira Knightley a Bella Thorne sa priam oddali krásnemu šperku, ktorým ozdobili svoje vlasy.

Perfektné účesy po celú noc

Na čo sú dobré najkrajšie párty účesy, ak po krátkej chvíli spadnú? Riešením tohto problému je lak na vlasy v mini verzii, ktorý sa zmestí aj do tej najmenšej kabelky. Môžete si ním svoj účes v okamihu vylepšiť.

Pozrite si našu galériu s najkrajšími účesmi slávnych ľudí. Samozrejme, prezradíme vám, ako si tieto účesy môžete vytvoriť aj vy.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...