Skip to Content

Objemnejšie vlasy a niečo navyše s púdrom pre objem vlasov

Púder na zväčšenie objemu vlasov vám pomôže, keď vlasy nie sú dostatočne husté alebo tvarovateľné. Dokáže vyriešiť niekoľko stylingových problémov naraz. Jemný a ľahký púder dodá jemným vlasom hustotu, skrotí nepoddajné vlasy a medzi dvoma umytiami vlasy osvieži. Ukážeme vám, ako najlepšie využiť púder pre objem vlasov tak, aby ste dokázali vytvoriť objemnejšie, pružnejšie a atraktívnejšie účesy.

Púder pre objem vlasov je účinný, keď sú vlasy nepoddajné alebo dostatočne nedržia tvar vyčesaných, zakrútených účesov alebo vrkočov. Vítaným vedľajším efektom púdru pre objem je to, že osvieži mastné vlasy medzi jednotlivými umytiami. Ultraľahký a jemný púder je vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov a dokáže vyriešiť mnoho stylingových problémov.

6 výhod púdru pre objem vlasov

Objem: Hlavnou úlohou púdru pre objem vlasov je zväčšiť objem a hustotu jemných alebo nepoddajných vlasov. Jednoducho ho naneste tam, kde potrebujete dodať viac objemu. Objemové mikro častice vlasy napumpujú objemom bez tupírovania či fénovania. Nie je rýchlejšia cesta ako premeniť nepoddajné vlasy bez života na pôsobivú, nadýchanú hrivu.

Štruktúra a tvar: Púder pre objem vlasov dodá vášmu účesu tvar. Drdoly alebo vlasy vyčesané hore vyzerajú objemnejšie a sú krajšie tvarované.

Trvácnosť účesu: Účesy lepšie a dlhšie držia tvar vďaka  magickej sile púdru pre objem vlasov. Šperky, spony a sponky zostanú vďaka nemu na svojom mieste.

Poddajnosť: Poddajnosť vašich vlasov určuje, ako jednoducho dokážete vytvoriť požadované účesy.  S použitím púdru pre objem budete môcť vaše vlasy oveľa ľahšie formovať. Predovšetkým zakrútené a zapletané prvky zvládnete jednoducho s objemovými mikro časticami vo vašich vlasoch.

Sviežosť: Púder pre objem vlasov absorbuje mastnotu a odstraňuje tak vzhľad mastných vlasov. Vaše vlasy budú vyzerať sviežo už o pár sekúnd. 

Matný vzhľad: Možno budete chcieť použiť púder pre objem vlasov, aby ste dodali matný vzhľad nedbalým účesom. Púder funguje skvele pre trendy „out-of-bed“ štýl u mužov a „nedokonalé“ boby u žien (pozri napríklad ležérne účesy Cameron Diaz).

Ako nanášať púder pre objem vlasov

Púder aplikujte tam, kde to potrebujete – či už ku korienkom vlasov alebo na ich konce. Jednoducho nasypte malé množstvo púdru na požadovanú oblasť vlasov a prstami ho rovnomerne zapracujte do vlasov. Alebo môžete púder nasypať do dlaní a votrieť ho do vlasov. Nie je potrebné púder vyčesávať. Nezanecháva vo vlasoch žiadne viditeľné zvyšky a vymyje sa pri najbližšom použití šampónu.

Púder na zväčšenie objemu vlasov: vždy pripravený pomôcť

Púder pre objem vlasov sľubuje „okamžitú pomoc pri stylingu“. A okamžitá pomoc je presne to, čo dostanete!  Púder pre objem použite na suché vlasy kedykoľvek - doma, v práci alebo na cestách. Ihneď vaše vlasy osvieži. Tento spoľahlivý prípravok v malej fľaštičke sa zmestí do akejkoľvek kabelky alebo priehradky v aute.

V nasledujúcom video návode vám vlasový expert značky Schwarzkopf Armin Morbach ukáže, ako použiť púder pre objem vlasov na vytvorenie matného vzhľadu nedbalých účesov.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...