Skip to Content

Trendy chlapi majú podstrihnuté vlasy

Trendy muži nosia nový zostrih vlasov s veľmi krátkymi či vyholenými bočnými vlasmi a dlhšími vrchnými vlasmi. Ukážeme vám, ako Josh Duhamel a David Beckham nosia tento účes a ako si sami môžete dopriať tento účes vo vašom individuálnom štýle.

Celebrity ako futbalová hviezda David Beckham pútajú pozornosť na nové trendy účesy, ako sú napríklad tieto podstrihnuté vlasy. Aj keď to nemá nič spoločného s jeho futbalovými kúskami, upozorňuje na seba prostredníctvom módnych trendov. Niektorí herci sú pravdepodobne rovnako známi pre svoje módne outfity, ako svojimi hereckými výkonmi vo filmoch. Josh Duhamel je známy pre svoj vkus a módny štýl.

Aktuálny zostrih vlasov je odvážnou voľbou a hodí sa mužom, ktorí sa neboja priťahovať zvedavé pohľady, rovnako, ako niektoré hviezdy.

Čo je tak trendy na podstrihnutých účesoch pre mužov?

Podstrihnuté účesy pre mužov
Futbalová hviezda a priekopník trendov David Beckham má svoje vlasy vystrihané na krátko na strane a dlhé strapaté vlasy na vrchu hlavy. Jeho mušketierska briadka dokonale dotvára jeho štýl.

Charakteristickou črtou podstrihnutého účesu sú krátke vlasy na strane a dlhšie vlasy na vrchu hlavy. V tejto najnovšej verzii účesu sú vrchné vlasy dlhšie, strapaté a niekedy sú spojené s asymetrickou ofinou. Niekoľko prvkov z účesov kmeňa Čirokí do tohto trendu tiež preniklo. Farba na vlasy, štruktúra účesu a styling dodáva individuálnosť do tohto štýlu.

Bočné vlasy môžu byť veľmi krátke ostrihané nožničkami, či extra krátke zostrihnuté strojčekom (David Beckham má tento zostrih). Josh Duhamel si originálne úplne vyholil hlavu, čo bol celkom odvážny krok. Medzitým mu bočné vlasy trochu narástli.

Pre tento nový účes potrebujete mať vlasy v oblasti krku zostrihnuté, alebo oholené do rovnakej dĺžky ako vlasy na stranách hlavy. Alternatívne, pás jemne dlhších vlasov zostáva (ako ukazuje Josh Duhamel). Toto dodáva zostrihanému účesu prvok kmeňa Čirokí.
Vrchné vlasy moderných účesov by mali byť sedem až desať centimetrov dlhé. Dlhšie vlasy sú rovnako široké ako hlava, alebo o niečo kratšie a sú začesané a zagélované dozadu, alebo začesané do strán s cestičkou nabok. Vytvorenie šikmej cestičky vo vlasoch je ďalšia možnosť. Vlasy medzi šikmou cestičkou a uchom by mali byť veľmi krátke a druhá strana by mala byť zase výrazne dlhšia.

Stylingové tipy pre nový pánsky podstrihnutý účes

Tento účes je veľmi jednoduchý na úpravu. Len dlhé vlasy si vyžadujú o niečo väčšiu stylingovú zručnosť. Podstrihnuté účesy obyčajne zaujmú, keď majú vrchné vlasy dostatok objemu a lesku. Prečítajte si, ako si môžete vytvoriť tento trendy účes:

1. Umyte si vlasy so šampónom pre objem vlasov, alebo naneste penové tužidlo pre objem do uterákom presušených vlasov.

2. Použite gél ešte predtým, než si vlasy začešete. Alternatívou je, naniesť vosk na vlasy na prsty a následne si s nimi prejdete po vlasoch. Vlasy môžete trochu postrapatiť, aby ste dosiahli ležérny vzhľad účesu.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...