Skip to Content

Muži nosia naježené krátke vlasy

Getty Images

Naježené krátke vlasy vyzerajú odvážne a drzo. Tento účes je však vhodný aj na slávnostné udalosti. Naše stylingové tipy vám dopomôžu k trendy krátkym vlasom a vybrané účesy hviezd vás inšpirujú k ich stylingu.

Čím ďalej tým viac mužských hviezd nosí atraktívne a drzé účesy z krátkych vlasov. Niet sa čo čudovať, že toľko mužov má rado tento štýl! Krátke „naježené“ účesy pristanú rôznym typom mužov, či už sympatickému hercovi Zacovi Efronovi, mladučkému modelu a hercovi Maxovi Ironsovi (syn Jeremyho Ironsa),hercovi v strednom veku Gabrielovi Machtovi, či hviezdam ako Jeremy Irvine, ktorý pôsobí ako chlapec od vedľa.

Krátke mužské účesy

Muži vyzerajú športovo, elegantne i príťažlivo s krátkymi  ježatými vlasmi. Kto by chcel viac? Tento účes sa bezpochyby páči ženám. Je jednoduchý a v tom je jeho krása. Jedinou požiadavkou je dostatok vlasov na vrchu hlavy.

Bočné vlasy sú vždy o niečo kratšie v porovnaní s vrchnými vlasmi, ktoré vytvárajú sexy naježený účes. Vlasy na vrchu hlavy by nemali byť kratšie ako 3 cm, aby ich dĺžka postačovala na vytvorenie „ježka“ na hlave. Vrcholy jednotlivých prameňov vlasov môžu pritom smerovať na rôzne strany (pozrite sa na Colinov Egglesfieldov účes) alebo môžu byť začesané do jedného vrcholu (pozrite sa na Maxa Ironsa a jeho naježený účes v našej galérii účesov).

Pokojne si môžete oholiť fúzy, či briadku, ak si myslíte, že by ste v kombinácii s krátkym účesom na ježka vyzerali príliš divoko na slávnostných udalostiach. Avšak sexy strnisko je perfektnou voľbou pre krátke účesy na ježka. Neexistuje žiadny dôvod, prečo neskombinovať naježené vlasy so správne upraveným strniskom a s elegantným oblekom a kravatou.

Stylingové tipy pre naježené mužské účesy

Požiadajte svojho kaderníka, aby vám vytvoril štýlový naježený účes. Môžete sa tiež poradiť s našim Schwarzkopf profesionálnym kaderníkom, aby ste dosiahli ideálny účes. Zvyšok už záleží len na vašej kreativite, k čomu vám postačí gél na vlasy a vosk na vlasy. Nakoniec použite lak na vlasy pre dlhotrvajúce spevnenie účesu.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...