Skip to Content

Príťažlivé účesy pre mužov s kučerami

Getty Images

Či už vás príroda obdarila nádhernými kučerami, alebo si ich musíte vyčariť sami, v oboch prípadoch si určite užívate výrazný objem, ktorý k týmto vlasom patrí. S našimi stylingovými tipmi sa vám podarí dostať účes do najlepšej formy a nespútaný tvar kučier udržať v medziach normy.  

Tak ako sa striedajú módne trendy, i kučery sú niekedy na vrchole popularity a potom ich vystriedajú uhladené účesy. Momentálne sú na najlepšej ceste stať sa opäť „horúcim lookom“, vďaka ktorému dokonale vyniknete. Pokiaľ práve nemáte chuť urobiť zo seba „pána divočiny“, je nevyhnutné, aby ste našli ten najvhodnejší a najpríťažlivejší štýl účesu pre váš typ kučier.

Cool a jednoduchý styling pánskych kučier

Úprava kučier je rýchla a jednoduchá, vyžaduje si len trocha cviku. Na dosiahnutie príťažlivého účesu potrebujete len niekoľko stylingových produktov. Kučerám často stačí jemné tvarovanie prstami a následná fixácia voskom na vlasy. Ďalšie trendy účesy pre kučeravých mužov vyžadujú trochu viac stylingového úsilia. Dobrým príkladom je nový „univerzitný štýl“. „Univerzitná vlna“ začala byť módna na amerických vysokých školách na východnom pobreží. Tento typ účesu je svieži a trendy bez toho, aby pôsobil príliš prísne. Súčasťou toho looku je postupný zostrih jednoduchého tvaru, ktorý sa vynikajúco hodí kučeravým mužom (pozri obrázok Penna Badgleyho v galérii).

Vo fotogalérii vám ukážeme príklady príťažlivých pánskych účesov s kučerami.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...