Skip to Content

Účesy pre moderných mužov

Módne trendy prichádzajú, odchádzajú a z ničoho nič sa opäť znovu vynoria. Účesy nie sú výnimkou – zostavili sme pre vás prehľad najobľúbenejších pánskych lookov súčasnosti a pridali sme i stylingové tipy.

Účesy, ktoré dominujú dnešku, by sme ľahko mohli považovať skôr za retro než vyslovene moderné. Vysvetlenie tohto paradoxu je jednoduché – to, čo je staré, prichádza znova do módy. Trendy muži dneška so skvelým vkusom totiž hľadajú inšpiráciu u svojich predchodcov. Pätky z 50. a 60. rokov, podstrihy, ktoré symbolizovali 80. roky i neupravené účesy z 90. rokov dnes v skutočnosti vôbec nepôsobia staromódne.   

Moderní muži majú slabosť pre retro

To najlepšie z histórie mužských účesov sa neustále vracia späť. Samozrejme, že čo je považované za príťažlivé a krásne, závisí len a len na vkuse pozorovateľa. Dnešní trendsetteri medzi mužmi preto s veľkým zaujatím hľadajú v minulosti a znovu objavujú legendárne looky niekdajších mužských hviezd. Dnešným svetom jednoducho hýbu klasické účesy spred niekoľkých desaťročí.

Dnešní chlapi a legendy z minulosti

Hviezdy strieborného plátna ako James Dean, Cary Grant, Elvis či ikona nezávislej hudby Curt Cobain by z davu dnešných mužov rozhodne nevyčnievali. A na stránkach aktuálnych časopisov by ich vzhľad nepôsobil staromódne, naopak, skvele by reprezentoval štýl mužov 21. storočia.

Vysvetlíme vám, ako si vybrať ten pravý strih a pridáme tipy, ako si vytvoríte styling, ktorý bude reprezentovať váš cit pre štýl a moderné trendy.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...