Skip to Content

Blond hviezdy nosia slnko vo vlasoch

„Blondes have more fun“ spieval už v roku 1978 Rod Stewart. Britské noviny The Sun sa v ankete spýtali 3000 žien, či je na tomto výroku kus pravdy. Podľa výsledkov ankety sa blondínky zabávajú a oslavujú naozaj častejšie než brunetky či rusovlásky. Prezrite si našu galériu zlatovlasých hviezd a zistite, ako aj vy môžete získať úchvatnú blond hrivu!

„Blondínky majú prednosť!“ Ikona ženskej krásy Marilyn Monroe bola priekopníčkou a vzorom pre mnohé slávne blondínky. Marilyn si neochotne zosvetlila tmavohnedé pramene, pretože to požadoval fotograf pri fotení reklamy, v ktorej pózovala. No práve vďaka tejto zmene upútala pozornosť a takmer okamžite zažiarila na celom svete ako obdivovaná herečka. Aj vlasy Gwyneth Paltrow sú v skutočnosti prirodzene tmavé. Modelka Heidi Klum sa objavila na obálkach známych časopisov až potom, čo si tmavohnedé vlasy zmenila na svetlú blond.
 
Predstavuje zmena na blond naozaj krok vpred v kariére? Možno na tom niečo bude. Publicita vždy zaberie a blondínky svojím pôvabom očaria na červených kobercoch aj pred objektívmi fotografov. Niet pochýb, že blond vlasy jednoducho zanechajú dojem.

Blonďavé hviezdy sú dôležitou súčasťou dnešného šoubiznisu, no svetlé pramene boli predmetom obdivu už od staroveku. Mnoho storočí pred nami prirodzene tmavé Grékyne vynakladali nemalé úspory na zosvetľovanie vlasov s použitím šafranu.
 
Teraz, o 2500 rokov neskôr, si odfarbujeme vlasy na blond tak ohľaduplne a jemne, ako je to len možné pomocou vylepšených prípravkov s  peroxidom vodíka a zjemňujúcimi látkami. Tieto produkty dokážu premeniť tmavohnedé vlasy na blonďavú hrivu iba v niekoľkých krokoch.

V galérii nájdete slávne blondínky, ktoré prezentujú trendy odtiene dnešnej doby. Nechýbajú ani užitočné tipy a triky, aby vaša blond zostala dlho žiarivá a sýta. 

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...