Skip to Content

Nežné i odvážne: Krátke účesy

Pri krátkych účesoch vždy záleží predovšetkým na strihu. Väčšina žien si skutočne dobre premyslí, či ísť do chlapčenského looku. Kedy je podľa vás krátky strih už príliš krátky? Budete chcieť postupne zostrihať? Zaujíma vás, či sa dá krátky účes upravovať na viacero spôsobov? A obávate sa problematického prechodu v prípade, že sa rozhodnete nechať si vlasy dorásť? Hviezdy s krátkymi vlasmi v našej galérii vás možno inšpirujú k tomu, aby ste tejto veľkej zmene imidžu dali zelenú.

Ostrihať si dlhé pestované pramene je krok, ktorý vyžaduje úvahu. Vlasy vám totiž do pôvodnej dĺžky nedorastú cez noc. V prvom rade by ste sa mali zamyslieť nad tým, či krátky účes pristane vášmu štýlu a črtám tváre. A bude ladiť s vašou osobnosťou a temperamentom? Pravdepodobne máte chuť na zmenu a osvieženie imidžu, ale nechcete vyzerať príliš chlapčensky. Ten pravý krátky účes môže pritiahnuť pozornosť k vašej tvári, a v práci vďaka nemu lepšie vyznie vaša profesionalita.

Krátke účesy pre vyťažené ženy

Styling krátkych vlasov vám zaberie minimum času. Chlapčenský strih rýchlo uschne a môžete ho jednoducho upraviť do požadovaného tvaru. Nepotrebujete nič viac než trochu vosku či púdru pre objem vlasov. To je určite veľká výhoda, ak máte vlasy poškodené a potrebujete im dopriať trocha oddychu. Ak ste typ, ktorý má rád rýchle rozhodnutia a rád experimentuje, nebudete dlho váhať, či ste ochotná vzdať sa dlhých vlasov. Veď zmena je korením života!

Ste už rozhodnutá, že si vlasy predsa len ostriháte? Fotografie v našej galérii vás ubezpečia, že ste sa rozhodli správne. Hviezdy a celebrity vyzerajú s krátkymi vlasmi naozaj skvele, štýlovo a veľmi žensky. Nie je dôvod, prečo váhať!

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...