Skip to Content

Účesy hviezd: Falošný Bob Nikki Reed

Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že si herečka Nikki Reed ostrihala svoje dlhé vlasy. Avšak, bližší pohľad odhalí pravdu, že je to falošný bob. Stále má dlhé vlasy a zároveň ukazuje veľmi atraktívnu ilúziu po bradu dlhého boba. To je šikovný spôsob ako si dopriať krátky účes bez toho, aby ste si svoje dlhé vlasy museli ostrihať a zmeniť na chvíľku svoj look. Tento uveriteľný účes si môžete vytvoriť veľmi jednoducho. Ukážeme vám ako na to.

Mnohým učarovala Nikki Reed vo svojej úlohe Rosalie Hale vo filmovej ságe Twilight autorky Stephenie Meyer. Herečka je tiež známa pre svoje neobyčajné účesy. Na červenom koberci sa americká herečka, speváčka a autorka objavila aj s falošným bob účesom. Tento účes vyzerá výrazne extravagantne. Je to ten druh účesu, ktorý dodá šmrnc aj jednoduchému outfitu a je tiež dôkazom osobitého vkusu na slávnostné príležitosti.

Falošný bob, ako ukazuje Nikki Reed, je jednoduchou a efektívnou voľbou ak sa pohrávate s myšlienkou na zmenu účesu na boba a páči sa vám predstava nového účesu bez strihania vlasov, alebo len jednoducho chcete vyzerať inak, či slávnostne na rôzne špeciálne príležitosti.

Nástroje na styling falošného boba a lá Nikki Reed

Vlny a úžasný objem dodávajú asymetrickému falošnému Bobu Niki Reed jemný hravý podtón. Natočte si vlasy na natáčky, alebo pomocou kulmy na vlasy, sú tie najlepšie spôsoby ako si vytvoriť nepravidelne tvarované vlny vo vlasoch.

Na vytvorenie účesu potrebujete vlásenky, púder pre objem a lak na vlasy.

Inštrukcie pre tvorbu falošného boba a lá Nikki Reed

Styling falošného boba a lá Nikki Reed nie je žiadna veda, ako by sa mohlo zdať.

Falošného boba môžete začať upravovať hneď potom, čo si vytvoríte vlny. Styling je jednoduchší, ak pomedzi vlny nanesiete trochu laku na vlasy.

1. Vytvorte si nízku cestičku nabok.

2. Naneste väčšie množstvo púdru pre objem pre lepšiu štruktúru účesu.

3. Na ľavej strane oddeľte prameň vlasov smerom dolu do oblasti uší a dočasne ho zachyťte mimo. V poslednom kroku bude tento prameň voľne padať na vaše rameno.

4. Na opačnej strane (pravá), oddeľte rovnako veľký prameň vlasov a vytiahnite ho späť cez rameno, zatiaľ čo ho stáčate bližšie k hlave a formujete tak účes banán.

5. Zaistite čiastočný banán pomocou vláseniek.

6. Následne voľne zopnite zvyšok vlasov a koniec časti banánu na krku vytvarujte do copu.

7. Založte cop dovnútra a smerom hore a zachyťte konce pomocou vláseniek. Účes by mal pôsobiť ležérne a možno trochu strapato.

8. Niektoré pramene vlasov môžu vykĺznuť z účesu. Jednoducho zatočte tieto pramene do malých špirál a zachyťte ich pomocou vláseniek.

9. Povoľte pôvodne schovaný prameň vlasov na ľavej strane, preložte ho smerom dovnútra a zachyťte ho vlásenkami.

10. Nakoniec naneste na vlasy lak pre extra spevnenie účesu, ktorý zachová vlasy na správnom mieste.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...