Styling | Trendy účesy pre ženy

Letné účesy okorenené rafinovanými doplnkami

Čelenky, šatky, stužky, baretky a spony môžu obohatiť účes a dodať mu fascinujúci, rozkošný či umelecký nádych. Vhodne zvolené doplnky nielen že pútajú pozornosť, ale sú navyše aj praktické. Okrem toho, že dodajú jedinečnosť vášmu štýlu alebo vyjadria vašu momentálnu náladu, pomôžu vám aj udržať vlasy „na uzde“. Hra s doplnkami otvára príležitosť ukázať okoliu svoje tvorivé, nespútané ja.

Doplnky do vlasov sa vyrábajú z množstva rôznych materiálov a môžu pôsobiť hravo, luxusne či rafinovane. S nimi máte šancu osviežiť váš štýl a vytvoriť nový look, podľa toho, po čom túžite. Samozrejme, že ani módni návrhári nechcú premeškať svoju príležitosť, na ktorú sa pripravujú dlhé mesiace. Na prehliadkach tejto sezóny mnoho modeliek ukázalo, ako kreatívne je možné narábať s doplnkami. Dúfame, že vás inšpirujú účesy v našej galérii doplnené originálnymi doplnkami. 

Kreatívne doplnky pre letné účesy

V móde je praktickosť často spojená s krásou. Rafinované a krásne doplnky sú vždy najpríťažlivejšie, keď sa ich vzhľad snúbi s ich funkčnosťou. Tie najvydarenejšie doplnky sú nielen estetické, no zároveň pomáhajú tvarovať účes a vyjadriť jedinečnosť ich nositeľky. Ozdobiť si vlasy a hlavu je zvyk starý ako ľudstvo samo a platí rovnako pre ženy ako aj pre mužov. Možností je nespočetne veľa: dnes sa doplnky najčastejšie využívajú na ozdobu drdolov, hladkých účesov a vrkočov, ako aj na zopnutie jemných kučier a vĺn. Po celé stáročia ženy neprestávajú používať nádherné, hravé a rafinované prvky ako kvety, pierka, textílie, barety a šperky. 

Galéria: Letné účesy s doplnkami