Styling | Schwarzkopf projekty

Zmena vizáže pod vedením Schwarzkopf

Značka Schwarzkopf je tu pre všetkých, ktorí sa rozhodli ukázať svetu svoje najkrajšie „ja“. Už viac ako 100 rokov sme patrónom žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Ktorá z vás by netúžila po dokonalom účese a profesionálnom líčení?

Preto sme pripravili spotrebiteľskú súťaž o zmenu vizáže pre dámy a ich kamarátky. Nešlo len o jednorázovú premenu, víťazky sme naučili, ako si svoj pôvab dlhodobo udržiavať a pridali praktické tipy a triky na bezchybný styling a lichotivý make-up.

Šťastnou majiteľkou nového vzhľadu sa stala Emília z Nitry a ako spoločnosť si vybrala svoju sestru Irenu. Pozvali sme ich do salónu Schwarzkopf Professional v Nitre, kde sa tým profesionálov postaral o to, aby to bola naozaj zmena na nepoznanie. Veď posúďte sami! Expertka značky Schwarzkopf menila a radila vo všetkom, čo sa týkalo farby, strihu a úpravy vlasov. Blond kučery Emílie osviežila karamelovými tónmi inšpirovanými jesennou paletou a vlasom jej sestry Ireny dodali šťavu pruhy v medenom odtieni. Nový look oboch dám doplnilo jemné líčenie, ktoré ich viditeľne omladilo a zvýraznilo ich pekné črty. Jeho autorkou bola profesionálna vizážistka Katka Kmecová.

"Bol to skvelý zážitok... Sme z premeny skutočne ohromené", tak ohodnotili svoj nový vzhľad Emília a jej sestra pri pohľade do zrkadla. Neostáva nám nič iné, len súhlasiť. Stačí sa zveriť do rúk profesionálov, ktorí rozumejú nielen aktuálnym trendom, ale aj tomu, čo každej z nás najviac pristane - a výsledky môžu byť naozaj ohromujúce!

Galéria: Zmena vizáže so Schwarzkopf