Styling | Schwarzkopf projekty

Večer plný krásy - Schwarzkopf Elite Model Look 2013 pozná svoje víťazky!

Nech žije ženský pôvab! Finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2013 kraľovali dve mená – Slovenka Barbora Koláriková a Češka Eva Klímková.

4. septembra sa v honosnom priestore Španielskej sály odohral 22.ročník najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2013 pre Českú a Slovenskú republiku. " Verím, že víťazky budú úspešne reprezentovať obe krajiny aj na svetovom finále v čínskom Shenzhen, ktoré sa uskutoční v novembri " povedal riaditeľ súťaže Sáša Jány.

O korunu krásy všetkých finalistiek i zúčastnených dám sa už tradične postaral hlavný partner a spoluorganizátor súťaže – značka Schwarzkopf. Vlasoví experti s pomocou produktov Schwarzkopf vyčarili účesy podľa najnovších módnych trendov, na móle i v hľadisku však vládla predovšetkým ženskosť a prirodzenosť.

V znamení módy a luxusu

Finalistky sa opäť zaskveli v kolekciách Simple Concept Store, a to Acne Studios a Isabel Marant. Ďalej na móle prezentovali originálnu kolekciu Art Deco Galéria, ktorú pre finálový večer zostavila osobne Mili Vávrová. Atmosféru exkluzívnych módnych zážitkov podporili aj kreácie z módneho butiku DUSNI3, ktorý ponúka kolekcie značiek ako je Vivienne Westwood, Jean Paul Knott, Tsumori Chisato či Rue du Mail.

Topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava sa predstavili v úchvatných modeloch slávneho módneho domu Dior. Známymi tvárami, ktoré ozdobili prehliadkové mólo, boli napríklad ambasádorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2013 Michaela Kocianová, česká víťazka svetového finále EML 2006 Karolína Mrozková, tvár kampane Wonderbra Adriana Čerňanová, slovenská víťazka svetového finále EML 2003 Denisa Dvončová, Michaela Hlaváčková a ďalšie. Po prvýkrát sa na prehliadke prezentovali aj páni, modeli agentúry Elite, Robin Barnet, Daniel Vojtěch a Jozef Exner.

Krásky aj v porote či v publiku

Záujem mladých dievčat o účasť v súťaži a budúcu kariéru modelky bol tento rok skutočne rekordný - z viac ako 8.000 uchádzačiek bolo na kastingoch vybratých 16 nádejných finalistiek. O víťazkách vo finálový večer rozhodovala medzinárodná porota, v ktorej zasadla napríklad česká topmodelka a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2013 Taťána Kuchařová, prezident siete Elite Model Management Vick Mihaci, či Sáša Jány. Čestnou predsedníčkou súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR sa stala svetová topmodelka Daniela Peštová.

O mimoriadne hudobné zážitky sa postaral spevák a herec Ondřej Brzobohatý a mladučká operná speváčka Patricia Janečková. Večer sa niesol pod moderátorskou taktovkou Leoša Mareša. Medzi hosťami nechýbali ani ďalšie krásky ako topmodelka Elite Pavlína Němcová, Kateřina Sokolová či známe tváre českého a slovenského showbiznisu.

Galéria: Víťazky Schwarzkopf Elite Model Look 2013