trendy-02
Styling | Schwarzkopf projekty

Spoznajte víťazky Schwarzkopf Elite Model Look 2012

Slovenka Silvia Jagošová a Češka Adéla Martínková, to sú víťazky tohto ročníka prestížnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2012.

Obe dievčatá nás budú reprezentovať na svetovom finále  súťaže, ktoré sa uskutoční v Číne už tento december.  

Korunka krásy

Aj tento rok sme sa postarali o krásne účesy modeliek a účinkujúcich. Agentúra Elite sa totiž opäť spojila so značkou Schwarzkopf, ktorá sa aj pre tento rok stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže.

„Sme veľmi radi, že sme sa so značkou Schwarzkopf stali súčasťou súťaže, v rámci ktorej boli v minulosti objavené také hviezdy, ako napríklad Cindy Crawford, či Linda Evangelista,“ poznamenáva Zuzana Váry, marketingová manažérka divízie kozmetiky spoločnosti Henkel.

Kým prišli víťazky...

Elite Model Look je najväčšia modelingová súťaž na svete a tento rok sa uskutočnilo už 21. slávnostné finále od zahájenia svojej existencie v ČR a SR. V Španielskej sále na Pražskom hrade súťažilo spolu 16 dievčat.

Tento rok to porota v zložení Taťána Kuchařová, Jean Paul Knott, Rafael Gomes, či riaditeľ súťaže Sáša Jány nemala vôbec jednoduché. Do súťaže sa tento rok prihlásil rekordný počet dievčat a behom mesiacov marec a apríl sa uskutočnilo v obchodných centrách po celej SR a ČR 25 castingov, ktorých sa zúčastnilo spolu 7 500 dievčat!

„Finalistky boli skutočne fantastické, odviedli skvelú prácu a som rád, že na takejto vysokej úrovni vstupujú do sveta modelingu. Som presvedčený, že za pár mesiacov uvidíme viacero z nich na svetových mólach v New Yorku či v Paríži,“ dodal Saša Jány.

Módne kolekcie pár exellence

Finalistky otvorili show v retrospektívnej kolekcii od českej módnej návrhárky Kláry Nademlýnské. Dve kolekcie predstavil slávny belgický návrhár Jean Paul Knott. Finalistky ďalej predviedli luxusnú kolekciu Simple Concept Store (YSL, Lanvin, Balenciaga). Vrcholom večera bola kolekcia Gold Label a Haute Couture svetovej módnej legendy Vivienne Westwood.

Topmodelky agentúry Elite Bratislava a Elite Prague, ako ambasádorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2012 Michaela Kocianová, tvár kampane Wonderbra Adriana Čerňanová, víťazka svetového finále EML 2006 Denisa Dvořáková, Hana Jiříčková, či víťazka svetového finále EML 2003 Denisa Dvončová sa predstavili v modeloch slávnych talianskych návrhárov a tiež v modeloch Vivienne Westwood.

Nenechali si ujsť

Prestížnu súťaž nevynechali ani hviezdy ako topmodelky Daniela Peštová či Pavlína Němcová, speváčka Dara Rolins, módny návrhár Boris Hanečka a ďalšie známe osobnosti českého a slovenského showbiznisu.

Galéria: Súťažiace a celebrity v plnej zbroji