Styling | Schwarzkopf projekty

Schwarzkopf Elite Model Look 2013 oslávi krásu vo veľkom štýle

Impozantná Španielska sála Pražského hradu opäť skrásnie – 4. septembra o 20:30 ju rozžiari šestnásť finalistiek prestížnej súťaže Elite Model Look, ktorá je už viac ako 20 rokov synonymom úspešného hľadania ženského pôvabu. O kadernícku starostlivosť podľa najnovších trendov sa už tradične postará exkluzívny partner súťaže, Schwarzkopf.

Štýlové účesy a módne kreácie

O tom, že skutočná krása je výrazom moderného ducha a novátorských myšlienok, vieme svoje. Desaťročia sme patrónom všetkých žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Sledujeme aktuálne módne trendy a vytvárame styling posúvajúci možnosti účesov neustále dopredu. Preto sme už tretí rok spojení s podujatím, kde sa rodia tie najznámejšie mená a tváre v oblasti modelingu  - Elite Model Look. "Sme veľmi radi, že sme sa so značkou Schwarzkopf stali súčasťou súťaže, v rámci ktorej boli v minulosti objavené také hviezdy, ako napríklad Alessandra Ambrosio, Gisele Bündchen, Petra Němcová alebo zo slovenských modeliek Michaela Kocianová, Denisa Dvončová, Michaela Hlaváčková či Kristína Chrásteková" prezradila Zuzana Váry, marketingová manažérka divízie Henkel Beauty Care.

Na výprave za dokonalosťou

Za výberom tých najvhodnejších finalistiek stojí prísne oko riaditeľa súťaže Sášu Jányho a jeho odhodlaného tímu. Na 26 kastingoch, ktoré prebehli v marci a v apríli na Slovensku a po celej Českej republike, sa zúčastnilo rekordných 8000 dievčat. Všetky čakal osobný pohovor so zástupcami agentúry Elite a praktické rady, ako sa účinne starať o pleť či vlasy i ako si upraviť dokonalý účes. Vybrané kandidátky boli nalíčené profesionálnymi vizážistami a mali možnosť vyskúšať si fotenie základných fototestov.   

Večer pôvabných žien a výnimočných okamihov

Na slávnostnom finálovom večeri bude o budúcich modelkách rozhodovať porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadne napríklad česká topmodelka a ambasádorka súťaže Taťána Kuchařová, prezident siete Elite Model Management Vick Mihaci, čestnou predsedníčkou poroty sa stala svetová topmodelka Daniela Peštová.

Organizátorom sa podarilo vštepiť súťaži punc jedinečnosti a vytvoriť sviatok ženskej krásy spojený s oslavou štýlu a kreativity. „Som poctený, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR sa môže opäť konať v jedinečnom prostredí Španielskej sály Pražského hradu. Dúfam, že česká a slovenská krása a spojenie tohto priestoru s kolekciami ako Vivienne Westwood či Acne Studios budú exkluzívnym módnym zážitkom“, dodáva Sáša Jány, riaditeľ súťaže.

Galéria: Objavy Schwarzkopf Elite Model Look

Galéria: Casting Schwarzkopf Elite Model Look 2013