Styling | Schwarzkopf projekty

Schwarzkopf Elite Model Look 2012 na Pražskom hrade

Slávnostné finále najväčšej modelingovej súťaže na svete, Elite Model Look, sa uskutoční v stredu 12. septembra na Pražskom hrade o 20:30. Predstaví sa na ňom 16 finalistiek.

Sme súčasťou sveta krásy

Krásne a zdravé vlasy, ale i vlasové prípravky sú symbolom rokmi overenej a obľúbenej značky Schwarzkopf. Už po druhý rok sme sa stali partnerom jedinečného projektu, ktorý objavuje budúce hviezdy sveta modelingu - Schwarzkopf Elite Model Look. Zároveň už niekoľko rokov spolupracujeme s modelkami Heidi Klum a Cindy Crawford.

Veľký záujem a atraktívne kolekcie

Do súťaže sa tento rok prihlásil rekordný počet dievčat. Počas mesiacov marec a apríl sa uskutočnilo 25 castingov v obchodných centrách po celej ČR a SR. „Vybrali sme 16 krásnych finalistiek z viac ako 7.500 dievčat. Verím, že víťazky budú výborne reprezentovať obe krajiny na svetovom finále v Šanghaji, ktoré sa uskutoční v decembri,“ dodáva Sáša Jány.

Finalistky sa tento rok predvedú v kolekcii Kláry Nademlýnskej, jednej
z najznámejších českých návrhárok. Dve kolekcie predstaví slávny belgický návrhár Jean Paul Knott (pracoval pre značky Yves Saint Laurent, či Louis Féraud). Dievčatá tiež uvidíme v luxusnej kolekcii Simple Concept Store (YSL, Lanvin, Balenciaga atď.). Vrcholom večera bude kolekcia Gold Label a Haute Couture svetovej módnej legendy Vivienne Westwood.

Tešiť sa môžeme i na topmodelky agentury Elite Prague a Elite Bratislava; nebude chýbať ani ambasádorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2012 Michaela Kocianová, víťazka svetového finále EML 2003 Denisa Dvončová a ďalšie, ktoré sa predstavia v modeloch slávnych talianskych návrhárov.

Prísny výber

O budúcich modelkách bude rozhodovať porota zložená z módnych odborníkov, zahraničných modelingových agentov, z osobností kultúry
a médií. Do poroty zasadne česká topmodelka a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2012 Taťána Kuchařová, belgický návrhár Jean Paul Knott, zástupca spoločnosti Vivienne Westwood Rafael Gomes, či riaditeľ súťaže Sáša Jány.

Galéria: Finalistky Schwarzkopf Elite Model Look 2012

Galéria: Casting Schwarzkopf Elite Model Look 2012