trend-hairstyles-men
Styling | Muži

Trendy pánske účesy: Skvelý účes pre neho

Ženy si určite všimli, že vlasy mužov obvykle rastú o niečo rýchlejšie a v puberte sú o niečo pevnejšie a hustejšie. Mladí muži preto nikdy nevyjdu z domu bez toho, aby si svoje vlasy upravili do prefektného účesu. Predstavujeme vám naši desať najobľúbenejších strihov a účesov pre mužov.

Páčia sa vám vlasy uhladené gélom ako Guttenberg, dlhé a ležérne ako Johny Depp alebo ostrý strih krátkych vlasov ako má George Clooney? Každý účes je trendy, ak vyzerá dobre a hodí sa človeku, ktorý ho nosí. Váš kaderník vám môže pomôcť pri tvorbe ideálneho účesu, okrem samotného strihania vlasov. V prípade, že si hľadáte svoj vlasový štýl, radi vám poradíme. 

Jednoduchá starostlivosť o mužské vlasy!

Muži sú od prírody praktický. Radi používajú sprchové gély, ktoré voňajú chlapsky nie len na telo, ale i na vlasy. Je to výhodné riešenie, avšak podľa nás to nie je veľmi dobrá idea. Aj mužské vlasy totiž potrebujú starostlivosť, ktorú si ich typ vlasov vyžaduje. Sprchové gély často obsahujú prostriedky, ktoré vysušujú pokožku hlavy i samotné vlasy. Páni by mali preto siahnuť po šampónoch, ktoré zodpovedajú typu ich vlasov. Pre jemné vlasy je to šampón podporujúci objem, zatiaľ čo šampón pre namáhané vlasy je ideálnou voľbou pre vlasy vlnité. Ak si vlasy potrebujete umývať každý deň, siahnite po šampóne na normálne vlasy. Správny šampón zaručí mužským vlasom potrebný lesk, nezaťaží ich a je jemný k pokožke hlavy.

Trendy pánske účesy: Skvelý strih

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články