mens-hairstyles-shag
Styling | Muži

Muži milujú účes Shag

Popom inšpirovaný „Shag“ je nový trendy účes roku 2012, či už je krátky, stredne dlhý, vrstvený alebo strapatý. Muži po celom svete objavujú tento štýl. Ukážeme vám, ako nosia ofiny mužské hviezdy.

Účes „Shag“ bol vytvorený kaderníkom Paulom McGregorom. Je preň charakteristické, že vlasy sú vrstvené s rôznymi dĺžkami. Vlasy sú bohaté v hornej časti hlavy a na okrajoch sa stenčujú do prameňov.

V sedemdesiatych rokoch začal byť Shag súčasťou účesov tak mužov ako i žien. Mick Jagger a ďalšie dobre známe hviezdy si tento ležérny účes hneď zamilovali. To nie je vôbec prekvapujúce vzhľadom na mnoho výhod, ktoré tento účes ponúka. Presvedčte sa sami.

Shag pre pánov je späť v plnej sile

Vlasy sú postupne zostrihané, rozvetvené v rámci účesu, môžu byť veľmi krátke, alebo siahať až k ramenám. Nám sa najviac pozdáva Shag s cestičkou na stred. Samozrejme, máme na mysli nepravidelnú a strapatú cestičku, ktorou dosiahnete strapatý look. Je jasné, že neupravený look môže byť pre ženy veľkým lákadlom. Shag je skrátka odrazom zábavy, otvorenosti a mladistvej nonšalancie. Shag vyzerá tiež výborne v prechodnom období do nového účesu. Muži zbožňujú jednoduchý štýl.

Účesy pre mužov: Stylingové tipy pre Shag

Vlasy najprv umyte šampónom, naneste do nich penové tužidlo a vyfénujte. Pri fénovaní si pomocou prstov vytvorte strapatý look. Vlasy následne vytvarujte tak, ako sa vám to páči. Nechajte vlasy vyschnúť prirodzene na vzduchu. Ak máte redšie vlasy votrite si do vlasov trochu penového tužidla pre objem vlasov predtým, než si začnete sušiť hlavu jej pohadzovaním hore dolu. Naneste si na prsty trochu stylingového gélu a následne ho aplikujte do vyschnutých vlasov. Toto vám zaručí lepšiu štruktúru účesu. Použite vosk na vlasy, ktorým zdôrazníte jednotlivé pramene a končeky vlasov. Hustá brada vyzerá k strapatej ofine viac než dokonale.

Účesy pre mužov: Ako na perfektný Shag

Gél a vosk nie sú jedinými nástrojmi, ktoré dodajú účesu ten správny tvar. Melír je tiež skvelým trikom. Keith Urban zvolil niekoľko odtieňov melíru, zatiaľ čo Owen Wilson použil jemnejšie odtiene jednej farby s tým istým zámerom.

Dúfame, že v našej galérii mužských účesov hviezd nájdete tú správnu inšpiráciu pre váš účes.

Galéria: Trendy pánske účesy a lá Shag

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články