Styling | Muži

Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

Novým vlasovým trendom v oblasti mužských účesov medzi hviezdami je cestička nabok. Bočné vlasy sú zostrihnuté o niečo viac než vlasy na vrchu hlavy, ktoré sú začesané na stranu, čím vytvárajú jemnú pätku, alebo sú začesané tesne k pokožke hlavy pomocou gélu. V článku vám predstavíme ďalšie variácie stylingu pre nové účesy a ukážeme vám ako nosia svoje trendy účesy David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy.

David Beckham nie je len uznávaným futbalistom, ale aj módnou ikonou. Ženy ho zbožňujú. Muži, ktorí ho nepokladajú (tajne) za svoj idol, pozorne sledujú (tajne) každý jeho pohyb. Nie je to nič prekvapivé. David Beckham je tiež priekopníkom v oblasti vlasového stylingu. Nielen že nosí tie najtrendy účesy, on tieto trendy v účesoch aj udáva. Neustále meniace sa šmrncovné účesy s patričnou charizmou sa stali charakteristickým znakom tejto britskej hviezdy s tmavými blond vlasmi. V priebehu rokov si zopínal svoje polodlhé vlasy do trendy copu, zosvetlil si krátke vlasy na platinovú blond, zapletal si ich do afrických vrkôčikov, vyskúšal štýl kmeňa Irokézov, ktorý tento účes nosili na vojnového obdobia (vlastne nosil na hlave účes v štýle Mohawk), a zopínal si vlasy pomocou čelenky. Pravdepodobne neexistuje moderný účes, ktorý by David Beckham ešte nevyskúšal. Takže nie je žiadnym prekvapením, že je jedným z tých, ktorý nastolili nový trend mužských účesov – cestičku nabok.

David Beckham, otec štyroch detí, prvýkrát predstavil nový look na svadbe Kate Middleton a princa Williama. Ľudia tak môžu sledovať jeho nový účes ešte predtým, než sa zamerajú spodnú bielzeň, ktorú predvádza. Jeho bočné vlasy a vlasy v okolí krku sú zostrihnuté nakrátko. Trochu dlhšie vlasy na vrchu hlavy sú rozdelené cestičkou nabok. Predné vlasy má vytvarované do šikovnej pätky.

Či už je oblečenie formálne, alebo ležérne, mnohé účesy s cestičkou nabok sa hodia k obom variantom outfitov. Prezrite si naše tipy na nové účesy v galérii účesov. Veríme, že vám naše rady pomôžu k dokonalému trendy účesu.

Účesy hviezd: Muži nosia cestičku nabok

Odkazy:

David Beckham na Twitteri >> twitter.com/DavidBeckhamWeb

Stránka Justina Biebera >> justinbiebermusic.com

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články