Styling | Leto

10 tipov, čo robiť s blond vlasmi v lete

V lete čelia naše vlasy mnohým vplyvom, ktoré môžu narušiť ich kvalitu. Striedanie teplôt, UVA/UVB slnečné žiarenie, slaná alebo chlórovaná voda, či vietor môžu spôsobovať, že sa vlasové vlákno otvorí a je teda omnoho náchylnejšie k vymývaniu farby, poškodeniu a vysúšaniu. Tu je TOP 10 tipov, ako svoje vlasy v lete ochrániť.

 

  1. V lete používajte pokrývku hlavy na ochranu vlasov.
  2. Používajte produkty s UV faktorom.
  3. Vlasy pred aj po kúpaní v bazéne alebo v mori opláchnite vodou napr. v sprche.
  4. Po pobyte vo vode nechajte vlasy voľne preschnúť. Nedávajte ich mokré do gumičky.
  5. Po každom umytí vlasov šampónom použite masku.
  6. Po pobyte vo vode na kúpalisku naneste do vlasov kondicionér alebo olej.
  7. Končeky vlasov podstrihujte každé 2 mesiace.
  8. V lete používajte olejovité/gélové farby na vlasy, aby sa vlas zbytočne nevysušoval.
  9. Obmedzte sušenie vlasov fénom.
  10. Vzdajte sa radšej aj žehlenia a kulmovania vlasov, aby sa vlas nevysušoval.
one dam image

SCHAUMA SILVER REFLEX

null

Hľadáte ten najlepší šampón pre blond vlasy? My rozhodne odporúčame Schauma Silver Reflex. Má špeciálne zloženie so studenými fialovými pigmentami vyvinuté presne pre blond vlasy. Bojuje proti nežiadúcim žltým tónom, neobsahuje silikóny a posilňuje štruktúru vlasov.

Náš tip:

Ak chcete dosiahnuť väčší efekt neutralizácie žltých tónov, nechajte šampón 3-5 minút pôsobiť a až potom opláchnite.

SCHAUMA MISS FRESH SUCHÝ ŠAMPÓN

null

V lete by Vám určite nemal chýbať suchý šampón Schauma Miss Fresh pre mastné vlasy! Schauma suchý šampón je špeciálne vyvinutý pre okamžitý objem vlasov, posilňuje štruktúru vlasov a poskytuje osvieženie medzi bežným umytím. Ryžový škrob absorbuje prebytočnú mastnotu a dodáva okamžité osvieženie vlasov bez bielych zvyškov.

SCHAUMA BEAUTY OIL

null

Zosvetlené blond vlasy potrebujú špeciálnu výživu. Preto je tu Schauma Beauty Oil, ktorá obsahuje 8 rôznych rastlinných olejov, ktoré oživujú lesk a hebkosť suchých vlasov. Vlasy vyživuje bez zaťaženia a nezanecháva zbytky. Aplikuje sa na suché aj vlhké vlasy.

PALETTE ZOSVETĽOVAČE XL9 A 219

null

Blond vlasy sú nestarnúcim módnym trendom. Získajte výrazný blond výsledok, kým Vaše vlasy budú žiarivé a zdravo vyzerajúce  vďaka farbám Palette Deluxe! Vysokovýkonný zosvetľovač XL9 Platinový blond zosvetlí vlasy až o 9 odtieňov, zosvetľovač 219 Platinovo-perleťový blond potom až o 4 odtiene. Oba tieto zosvetľovače majú špeciálne zloženie s ošetrujúcimi mikroolejmi a efektom proti žltým tónom. Pre krásny chladný blond v pohodlí domova!

PALETTE BLOND TONERY – ASHY A PLATINUM

null

Kaderníci často po zosvetlení vlasov používajú tonery na dotvorenie požadovaných odleskov a tónov. Teraz máte možnosť si to isté dopriať doma, bez návštevy kaderníka. Nové Palette Blond Tonery prichádzajú v dvoch variantoch – Ashy pre popolavé tóny a Platinum pre platinové tóny. Oba oživia Vašu blond farbu a ošetrujú pri tom Vaše vlasy.

PALETTE ANTI-YELLOW SPREJ

null

Potrebujete sa rýchlo zbaviť žltých tónov bez umytia vlasov? Máme pre Vás záchranu! Palette sprej proti žltým tónom nastriekajte do suchých alebo vlhkých, uterákom vysušených vlasov a žlté tóny sú preč. Sprej zároveň vytvára žiarivý blond lesk.

Objavte: