Styling | Lesklé vlasy

Krok za krokom: Uhladený look Taylor Swift

Z country hviezdy popovou princeznou! Tylor Swift vďaka svojmu šarmu, talentu a zmyslu pre módu dosiahla fenomenálny úspech a stala sa jednou z najoslavovanejších hviezd celej generácie. Jej look je kombináciou školáčky a Lolity. Jej charakteristický styling zase strih po plecia a plážové vlny. Nedávno sa však prekvapivo predviedla s uhladeným mokrým vzhľadom. A my hovoríme – super trendy a s porciou extravagancie navyše!

Mimoriadne úspešná, bez škandálov a s tlupou priateľov, ktorá zahŕňa horúce krásky a modelky ako Cara Delevingne, Gigi Hadid a Karlie Kloss. Taylor Swift je v súčasnosti asi najžiarivejšou hviezdou na popovom nebi. 44 miliónov odberateľov na Instagrame a takmer 75 miliónov priateľov na Facebooku ukazuje, koľko fanúšikov má dnes niekdajšia sladká country bábika. A Taylor vie, ako pracovať s masami – prezentuje sa ako milé dievča od vedľa. Postuje osobné komentáre pod fotkami svojich fanúšikov, ako napríklad: „Si neuveriteľne krásna. Chcela by som, aby si to videla aj ty.“ Sedemnásobná držiteľka Grammy často podporuje dievčatá motivačnými listami. Možno práve preto, že sama sa kedysi stala obeťou šikanovania zo strany spolužiakov, pretože viac počúvala country než hip hop. Pre ňu však platí, že neistota je definitívne vecou minulosti. Ako miliónová hviezda (jej ročné zisky sa údajne pohybujú okolo 64 miliónov dolárov) to Taylor Swift dotiahla na absolútny vrchol. Cestou naň objavila svoj osobný štýl a zostáva mu verná. Fanúšikovia ju zbožňujú takú, aká je.     

Taylor Swift: Z country hitparád medzinárodnou hviezdou popu

Slávna blondínka sa po prvýkrát nadchla pre pódium, keď mala desať rokov. Kariéru odštartovala s karaoke a už vtedy si zaumienila, že podpíše nahrávaciu zmluvu. V Nashville, svätyni amerického country. Medzi svoje vzory zaradila ikony tohto žánru Dolly Parton a Shaniu Twain. Vo veku 14 rokov sa jej sen splnil  - ako teenagerku ju objavili počas vystúpenia a stala sa z nej mladá hviezda spievajúca country. Po takmer jedenástich rokoch však zázračná americká slečna odložila typický zvuk Nashvilleu a odpálila svoje prvé, mimoriadne úspešné popové album 1989 (rok jej narodenia)! Predalo sa ho takmer šesť miliónov kusov a v roku 2014 Taylor dostala Grammy za najúspešnejší album roku.   

Taylor Swift: Krátky príbeh jej looku

Účes Taylor Swift

Minišaty, vysoké podpätky a zvlnený bob s ofinou – taký je typický look Taylor Swift.

Taylor Swift nemiluje iba hudbu, ale aj módu. Čo sa týka stylingu, vždy pôsobí priateľsky a prístupne, bez ohľadu na to, že má milióny v banke. Je známa svojou slabosťou pre luxusné značky Miu Miu a Dolce & Gabbana, módne kúsky ale rada kombinuje napríklad so sakom z druhej ruky. Obyčajne nosí krátke veci – jej špecialitou sú minišaty a šortky. A svoj outfit vždy podčiarkne vysokými podpätkami, sýtočervenými perami a čiernou očnou linkou. Tak trochu Lolita, ale nikdy nie príliš. Jej účes pôsobí takmer obyčajne – prirodzená blondínka s pekne tvarovaným dlhým bobom, ofinou a jemnými vlnami. Je však súčasťou precízne pestovaného imidžu Taylor Swift – speváčky bez škandálov, ktorá je radšej rozkošná než príliš sexi.    

Uhladený look Taylor Swift

Účes Taylor Swift

Taylor Swift so sexi uhladeným účesom a večernými šatami

Naproti tomu look, ktorý slečna Swift predstavila na gala večeri Elle Style Awards porušil takmer všetky spomínané pravidlá. Šaty po zem pripomínajúce negližé s hlbokým výstrihom a vysoko siahajúcim rázporkom. Doplnila ich rovnako nezvyčajným účesom v trendy mokrom štýle. Neuveriteľne sexi! Jej výzor bol dôkazom, že táto nevinná speváčka dokonale zvládla premenu na sebavedomú popovú hviezdu, ktorá presne vie, čo chce. Preto pôsobí uhladený štýl na Taylor tak prekvapivo a pôvabne. A skvelé je, že si ho jednoducho môžete upraviť aj vy samy:

Čo budete potrebovať na uhladený look Taylor Swift:

Gél, hrebeň, fén a lak na vlasy

Nový imidž krok za krokom

1. Dôkladne si prečešte vlasy a rozdeľte ich cestičkou na strane..

2. V prstoch si rozotrite gél veľkosti lieskového orieška a naneste ho do vlasov.

3. Proces zopakujte s ďalšou dávkou gélu a precízne ho aplikujte od korienkov až do dĺžok vlasov. Nad čelom si vytvarujte jemnú pätku. Pozor: konce majú zostať suché!

4. Vlasy si upravte na stranu a zastrčte za ucho.

5. Výsledný účes zľahka vyfúkajte a to je všetko!

Objavte: Lesklé vlasy