Styling | Konský chvost

Naveky krásna: klasické účesy

Stalo sa to aj vám? Váš kaderník vás presvedčil na nový odvážnejší účes a teraz sa máte problém spoznať v zrkadle? A pritom ste mali vyzerať tak cool! Toto sa vám s osvedčenou klasikou nemôže stať!

Klasické účesy, ktoré vás zachránia: Vyzdvihujú vašu osobnosť, sú nadčasové a univerzálne. Klasika je klasika! Či už je to  bob, vrkoč alebo krátky strih, akonáhle si nájdete svoj strih, máte tendeciu sa k nemu stále vracať. Máte už svoj klasický účes? Blahoželáme, máte štýl! Ak ho ešte nemáte, nechajte sa nami inšpirovať.

Klasický účes: Cop – mladiství a očarujúci

Cop, Angelina Jolie

Krásny profil Angeliny Jolie. Cop vyzerá jednoducho a trendy. Účes podčiarkuje črty tváre len v tom najlepšom svetle.

Cop je obľúbený účesom každej ženy v čase, keď ju tlačí čas. Copy sa však hodia nielen na bežné dni, ale i na slávnostné príležitosti, na ktorých nimi okúzlite. Dve z množstva variantov copov sú veľmi krásne. Jedným z nich je spôsob zopnutia vlasov dolu na zátylku, kde vlasy padanú pozdĺž chrbta. Druhou obľúbenou možnosťou je vysoký cop, ktorý má mierne vyčesanú prednú časť. Po tejto úprave vlasov vyzerá tvár obzvlášť príťažlivo.

Tradičný cop vysoko na zadnej časti hlavy vytvára veľmi mladistvý vzhľad. Tento účes si však vyžaduje vlasy aspoň po ramená.