Styling | Šik účes

Elegantné účesy ako stvorené na silvestrovskú párty

Chystáte sa dať starému roku zbohom v spoločnosti priateľov, navštíviť nóbl akciu, či užiť si divokú párty? Kamkoľvek vás silvestrovská noc zavedie, so skvelým účesom budete mať všade príležitosť zažiariť. Táto udalosť si vyžaduje jednoduchý styling, ktorý vydrží celú noc v perfektnom stave, aby ste aj na Nový rok vyzerali ako zo škatuľky. Predstavujeme vám niekoľko variantov účesov, s ktorými budete v centre pozornosti. 

„3, 2, 1: Šťastný Nový rok!“ Ešte máte niekoľko dní, aby ste si premysleli, ako chcete v túto noc vyzerať. Čo si obliecť? A aký účes zvoliť? Odpovede na tieto otázky budú s každým ďalším dňom naliehavejšie. Túžite po tom, aby si vás každý všimol, alebo chcete predviesť svoju kreativitu a skvelý vkus? Máte tento rok pre zmenu chuť na jednoduchú eleganciu? Pomôžeme vám nájsť tú správnu voľbu.  

Novoročné párty sú ideálnou príležitosťou na to, aby ste tak trochu znovu objavili svoj štýl. Preč so starým „ja“, prišiel čas na nový štart! Všetky starosti nechajte za sebou a začnite odznova. Dovoľte vášmu účesu, aby sa niesol v rovnakom duchu a zabudnite na prílišnú opatrnosť. Pozrite si fotky v galérii – nič vám nebráni chopiť sa nástrojov a niektorý z účesov hneď aj vyskúšať. V odchádzajúcom roku sa patrí užiť si trocha zábavy!  

Elegantné účesy: Víťazstvo jednoduchosti

Elegantný účes na novoročnú párty nemusí byť zbytočne komplikovaný. Austrálska herečka Isabel Lucas je skvelým príkladom. Úplne rezignovala na zbytočné detaily a nestrávila pred zrkadlom príliš veľa času. Jej krátkym vlasom stačilo trocha gélu, aby si ich začesala dozadu a dosiahla tak moderný vzhľad. Jedinou ozdobou sa stala čelenka z čierneho zamatu, ktorá je dostatočne pompézna a štýlová, aby navodila dojem jednoduchej elegancie. Aj vďaka make-upu smeruje všetka pozornosť na črty jej tváre. Dymové líčenie rafinovane dotvára jednoduchosť účesu - výsledkom je look ako stvorený na silvestrovskú párty.    

Prejdite si našu galériu silvestrovských účesov – možno medzi nimi nájdete look, ktorý hľadáte.  .

Galéria: Elegantné účesy na Silvestra