Farby na vlasy | Plavá farba na vlasy

Farbenie vlasov na blond: Ideálne techniky

Farba vlasov sa najlepšie zosvetlí pomocou depigmentácie (odfarbenia), je to účinnejšie než samotné farbenie vlasov. Čítajte ďalej a dozviete sa, na čo nesmiete zabudnúť pri odfarbovaní vlasov a ako predísť nechceným vedľajším efektom.

Nemáte prirodzenú blond farbu vlasov? Nieste sami! 95% populácie je na tom podobne. Na Slovensku sa počet prirodzených blondín postupne znižuje, naopak stúpa číslo odfarbených blondín. Spomedzi spôsobov farbenia vlasov je ofarbenie na prvom mieste. Zatiaľ čo extrémne blond odtiene ako platinová blond sú doménou modeliek a hviezd, v bežnom živote ženy preferujú jemnejšie medové či karamelové odtiene blond farby.

Odfarbená blond farba by rozhodne nemala vyzerať lasno a umelo, ale naopak neuveriteľne príťažlivo. Odfarbenie musí byť preto precízne a starostlivo urobené s primeranou dávkou farby. Prirodzené jemne vyzerajúce odtiene blond farby vyzerajú nádherne. Aj brunetky si môžu dopriať túto farbu vlasov. Poradíme vám, ako si správne odfarbiť vlasy, aby ste ich nepoškodili.

Odfarbovanie - ako na to