Farby na vlasy | Plavá farba na vlasy

Blond vlasy: Konkurujte slnku ...

Konečne blond! Ak ste si práve zmenili farbu vlasov na blond, pravdepodobne si chcete zachovať túto zmyslenú farbu čo najdlhšie. Vďaka správnej starostlivosti a kvalitným vlasovým výrobkom si budete môcť život blondínky vychutnávať veľmi dlho. 


Blond vlasy

Blond vlasy sú náročné na ošetrenie, preto je dôležité starať sa o ne s láskou.

Blond vlasy, či už sú darčekom od prírody alebo výsledkom farbenia, potrebujú viac starostlivosti ako tmavšie odtiene vlasov. Prirodzené blondínky v porovnaní s brunetkami musia tiež častejšie čeliť problémom s jemnými vlasmi. V prípade, že ste si vlasy zafarbili na blond, môže sa poľahky stať, že chemikálie zanechajú vaše vlasy neposedné a zaťažené. 

K blond sa hodí strieborná i zlatá

Krásu blond vlasov si môžete zachovať používaním vlasových produktom, ktoré vaše vlasy nebudú zbytočne zaťažovať a dodajú im atraktívny lesk. Ľahko-textúrové vlasové produkty obsahujúce dostatok živín, hydratačné zložky a transparentné prísady udržujú vaše vlasy stále zdravé a nechávajú žiariť vašu blond farbu vlasov. Špeciálna vlasová výživová starostlivosť pre blond vlasy tiež obsahuje aktívne látky, ktoré absorbujú horčík a vápnik z vody. Vďaka tomu budú vaše vlasy prirodzene lesklé. Možno budete chcieť ísť ešte o krok ďalej: pridaním zlatých či strieborných pigmentov do vašich vlasov zintenzívnite farbu a vytvoríte dojem atraktívnych lesklých vlasov.  

Blond - Vyťažte maximum zo svojej obľúbenej farby