Farby na vlasy | Farbenie vlasov

Jednoduché a rýchle dofarbovanie vlasov

Bezprostredne po farbení sa vaše vlasy nádherne lesknú a na ich povrchu tancujú farebné odlesky svetla. Táto žiarivosť a lesk sa z nich ale postupne vytrácajú. Nemusíte sa však obávať, podelíme sa s vami o najúčinnejšie tipy a triky, s ktorými si intenzitu a lesk svojej farby zachováte. Vďaka nim dofarbovanie hravo zvládnete.    

Vlasy lemujú našu tvár a ich farba jedinečným spôsobom ovplyvňuje to, ako sa cítime a ako komunikujeme s ostatnými. Preto je veľmi dôležité farbu znova oživiť ak začína blednúť či pôsobí nevýrazným dojmom.

Opakované dofarbovanie odrastených vlasov

Dofarbovanie nemení základnú farbu vlasov a nevyžaduje ani zložitú techniku nanášania. Malú dávku farbiacej zmesi si môžete naniesť presne na tie miesta kam potrebujete – na korienky v blízkosti cestičky. Zvyšok farbiacej zmesi môžete použiť na ďalšie dofarbovanie. 

Tipy na dofarbovanie vlasov

  • Aj keď potrebujete dofarbiť len oblasť v okolí čela či korienky blízko cestičky, dávajte si pozor, aby sa farba nedostala na vaše obľúbené šaty. Starému tričku však môže niekoľko farebných fľakov dodať novú, lepšiu vizáž. Stáva sa, že po farbení ostávajú na rukách a nechtoch dočasné tmavé škvrny, preto si nezabudnite nasadiť pribalené rukavice. 
  • Ak sa chystáte použiť nový produkt, je vždy lepšie najskôr si prečítať návod na balení. Dofarbovanie vlasov bude mať najlepší výsledok vtedy, ak presne dodržíte uvedené odporúčania.
  • Pred prvým nanesením je dôležité vykonať test na podozrenie z alergie. Presný postup nájdete v návode na použitie.
  • Umývajte si vlasy šampónom, ktorý je určený špeciálne na ochranu farbených vlasov. Tieto prípravky tiež pomáhajú udržať intenzitu a lesk farby.
Objavte: Farbenie vlasov