Farby na vlasy | Plavá farba na vlasy

Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?

Čierna, hnedá alebo blond – Emma Roberts a Demi Lovato sú krásne za každých okolností. Obe nedávno zmenili farbu svojich vlasov z tmavej na blond. Žiarivá blond pôsobí na každej z nich príťažlivo a mladistvo. Ktorá z nich tento look reprezentuje lepšie, Emma Roberts alebo Demi Lovato? Zdá sa vám, že jednej z týchto herečiek mimoriadne pristane a dopĺňa jej vyžarovanie tým správnym spôsobom? Hlasujte za svoju víťazku!

Emma Roberts aj Demi Lovato vymenili tmavý look za úlohu svetlovlasej blondínky. Vyjadrite svoj názor na to, ktorej z nich zmena najviac prospela.

Blond odtiene sa stále tešia mimoriadnej obľube. Svetlé vlasy často vyvolávajú dojem ľahkosti, aj keď ide len o pár tenkých pramienkov. Svetlá farba zjemňuje a rozjasňuje črty tváre a zároveň jej dovoľuje naplno vyniknúť. Mali by ste však byť opatrné! Nie každej totiž blond look skutočne pristane, a v niektorých prípadoch môže pleť pôsobiť bledo a mdlo. 

Herečky a speváčky Emma Roberts (neter Julie Roberts) a Demi Lovato sa rozhodli pre radikálnu zmenu odtieňa – z tmavej farby presedlali na žiarivú svetlú blond. Demi Lovato sa ako prvá zmenila z temnej rockerky a pred tým, než sa objavila na charitatívnom podujatí, nechala si vlasy zosvetliť na blond. Už pred rokom prekvapila svojich fanúšikov svetlými vlasmi, veľmi rýchlo sa však opäť vrátila k prirodzenej tmavohnedej farbe. Ako dlho potrvá jej „blond obdobie“ tentoraz?

Emma Roberts tiež nie je v blond škále úplným nováčikom. Jej najnovšia zmena na svetlú blond predstavuje ďalší experiment v hľadaní toho pravého blond odtieňa. Tento krát stavila aj na predlžovanie a vlasy po ramená premenila na dlhé pramene už za niekoľko hodín.  

Myslíte si, že Emme Roberts alebo Demi Lovato pristane blond odtieň o trochu viac než druhej z nich? Hlasujte za svoju obľúbenú blondínku.