Skip to Content

xLaeta vloguje o vlasovom stylingu

Getty Images

Julia z videoblogu xLaeta nás zaujala svojimi inšpiratívnymi vlasovými nápadmi a  dievčenským šarmom. Je tiež certifikovanou expertkou na farbenie vlasov

Blogeri sú hybnou silou, s ktorou sa pri súčasnej svetovej móde musí počítať. Vlogerka Julia z blogu xLaeta si vytvorila povesť svojimi kreatívnymi videonávodmi k úprave vlasov, podnetnými príspevkami na Instagrame a veľmi dobre prijímanými aktivitami na Facebooku. Predstavujeme vám blogerku Juliu a ukážeme vám zopár jej zaujímavých vlogov o vlasovom stylingu.

Julia a jej video blog „xLaeta“

18-ročná Julia je talentovaná hviezda videoblogov zo sveta módy, účesov a trendov. Ponúka veľa inšpirácie množstvu svojich fanúšikov na YouTube. Jej stránka pokrýva témy pre mladých, napríklad „10 študentských účesov, ktoré ste videli vo filmoch a seriáloch“, a to s veľmi priamym a roztomilým prejavom.

V dobrej nálade a s dievčenským šarmom rozpráva o nových trendoch ľahko zrozumiteľným jazykom. Mladá študentka tak dokáže zabaviť ako profesionál. Na svojom YouTube kanáli predstavuje aj iných hairstylingových blogerov, napríklad zakladateľku vlogu „alwaysxcaro“.

Julia zblízka

xLaeta vloguje o vlasovom stylingu
Julia miluje svoje blonďavé, takmer po pás dlhé vlasy

Jej záujem o módu a styling vraj prišiel úplne prirodzene. Už veľmi skoro Julia experimentovala s maminým make-upom. „Ako malá som zvykla uchmatnúť mame make-up, skrývala som si ho a neskôr skúšala jeho nanášanie,“ priznáva. Dnes, bez nervozity z možnej delikvencie, Julia zdieľa svoje vizážistické postupy a skúsenosti s úpravou vlasov so svojimi divákmi. Jej mottom je „Proste to urob“: „Vo všeobecnosti odporúčam najskôr experimentovať s vašimi vlasmi, aby ste našli účes, ktorý vám najviac pristane. Keď už nájdete svoj osobný štýl, môžete začať zlepšovať režim úpravy vlasov.“ Čo sa jej vlastnej vlasovej starostlivosti týka, Julia trvá na používaní regeneračných vlasových olejov. „Olej sa postará o to, že konce vlasov vyzerajú zdravo a udržiavajú si nádherný lesk.“

Blogerka Julia preferuje klasické účesy, napríklad predelenie cestičkou uprostred alebo prísne pôsobiace chvosty. V súčasnosti Juliu najviac fascinuje vlasový strih po plecia s názvom clavi cut, napriek tomu si však zatiaľ svoju hrivu ostrihať nedala. „Verím, že by mi moje vlasy dlhé takmer po pás skôr či neskôr chýbali. Clavi cut je ale veľmi lákavou možnosťou.“ Okrem toho svoje vlasové stylingy často podporuje objemovým púdrom „pre extra štýl“.

Juliin vlasový styling: Trojuholník zo sponiek

xLaeta vloguje o vlasovom stylingu
Vlasy sú stiahnuté dozadu vďaka jednoducho, ale sofistikovane, vyzerajúcemu trojuholníku z vlasových sponiek.

Julia rada do svojich účesov pridáva šikovné detaily, napríklad tu používa trojuholník vytvorený z troch sponiek, ktorý jej dodáva klasický look školáčky. Naučte sa tento účes vytvoriť podľa nasledujúcich pokynov.

Postup, ako krok za krokom vytvoriť trojuholník zo sponiek:

1. Urobte si cestičku uprostred hlavy.

2. Vezmite prameň predných vlasov hneď vedľa cestičky a ťahajte ho dolu a vzad.

3. Prepojte navzájom konce troch vlasových sponiek (hladkou stranou nahor) tak, že z nich utvoríte trojuholník.

TIP: V závislosti od farby vašich vlasov môžete kombinovať farby sponiek. Čierne vlásenky vynikajú na blonďavých vlasoch, kým zlaté či strieborné výborne kontrastujú na hnedých či čiernych vlasoch.

Vlasové konzultácie s xLaeta

Julia si svoje vlasy farbí. Zmeny odtieňa vlasov sú jej celkom blízke a najčastejšie strieda množstvo blonďavých odtieňov od popolavej až po jahodovú blond. Na blogu xLaeta Julia odporúča dvojtónové farbenie, ak nechcete úplne zmeniť svoju prirodzenú farbu vlasov. „Je to veľmi moderný spôsob, ako oživiť farbu vašich vlasov.“

Vo svojom videu Julia asistuje divákom pri voľbe správnych vlasových odtieňov.

Juliine blogy a vlogy

xLaeta >> YouTube.de

xLaeta >> instagram.com

xLaeta >> facebook.com

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...