Jedna hviezda – Päť účesov: Carey Mulligan

Getty Images

Britská herečka Carey Mulligan zaznamenala raketový štart kariéry. Sotva sa objavila na filmovej scény, a už hrala v jednej hlavnej úlohe za druhou. Jej posledný výkon ide priam po stopách úžasnej Mii Farrow. Čo bude ďalej? Určite ďalší skvelý film! Okrem jej hereckej kariéry sa oplatí sledovať aj spôsoby úpravy jej krátkych vlasov.

Ak chcete vidieť Carey Mulligan s dlhými vlasmi pozrite si  jej film "Never Let Me Go", ktorý mal premiéru v októbri 2010. Britská herečka zbožňuje krátke strihy a mnohokrát dokázala, aké môžu byť krátke účesy všestranné a vhodné na každú príležitosť. Jej herecká univerzálnosť je však ešte pôsobivejšia. Dokonca aj v jednom zo svojich prvých filmov   "Education' " si vyslúžila nomináciu na Oscara a niekoľko ocenení na filmových festivaloch. Teraz hviezdi, Carey Mulligan po boku Ryana Goslinga v akčnom thrilleri "Drive". Ďalším projektom v jej kariére je úloha v remaku legendárneho dramatického filmu "'The Great Gatsby ". Hviezdy v pôvodnom filme boli slávni herci Robert Redford a Mia Farrow. Spozornieť by mali muzikáloví fanúšikovia! V roku 2012 bude totiž hrať Carey Mulligan postavu Elizy Doolittle v remaku "My Fair Lady". Jej filmovým kolegom v tomto filme by mal byť Hugh Grant ako drsný Dr Doolittle.

Carey Mulligan so sviežo vyzerajúcou ofinou na medzinárodnom filmovom festivale v Palm Springs v januári.

Účes Carey Mulligan

Účes Carey Mulligan je jednoduchý a praktický pre svoju všestrannosť. Z času na čas si z vlasov vytvorí elegantný účes pomocou veľkého množstva lesku. Jej farba na vlasy môže byť blond či hnedá, môže si nechať ostrihať ofinu a začesať si vlasy dozadu, alebo na strany.  Carey nemá problém vytvoriť si krásne vyčesaný účes (updo). Určite má talent preukázať všestrannosť krátkych strihov.

Zaujímavé odkazy

Interview o filme 'Never Let Me Go' >> gossippress.com

Obsiahla recenzia filmu >> hollywoodreporter.com

Sledujte štýl Carey Mulligan >> cyrillawest.blogspot.com

Viac fotografií Carey Mulligan >> celebrity-mania.com

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...