Vlasové trendy v sezóne Jeseň/Zima 2011

Výzva pre módnych expertov! V článku vám predstavíme najlepšie a najnovšie účesy tejto jesene a zimy. Môžete byť priekopníkom nového trendy účesu, pretože my vám prezradíme, ako si vytvoriť moderný účes podľa vášho vkusu.

Leto nebude trvať večne a práve teraz je najvyšší čas poobzerať sa po prichádzajúcich jesenných a zimných vlasových trendoch. Sme si istí, že určite aspoň jeden z najnovších účesov padne aj vám.

2011 Jeseň/Zima účesy

Skúšajte čo vám sedí – drdoly a copy by ste v období jeseň/zima nemali ignorovať. Modelky po celom svete dokazujú, aké sú tieto klasické účesy univerzálne a populárne. V show Marca Jacobsa môžete vidieť copy vyčesané vysoko na vrch hlavy, končiace tesne pri krku, zatiaľ čo modelky Very Wang predvádzajú na mólach copy zopnuté nízko pri krku do rafinovanej slučky. Donna Karan stavila na XXL drdol a Yves Saint Laurent začesal vlasy dozadu do nóbl zakrúteného drdolu. Tie z vás, ktoré dávajú prednosť voľne rozpusteným vlasom nemusia vešať hlavu. Predstavíme vám aj niekoľko účesov pre obdobie jeseň/zima v tomto štýle.

Mimochodom, vyčesané vlasy sú veľmi pohodlné aj v letných mesiacoch. Určite oceníte ochladenie krku a k tomu krásny účes počas úžasných letných dní.

Predpovede na trendy účesy na ďalší rok

Stále sledujeme nadchádzajúce trendy z oblasti účesov: Nepochybne elegantné účesy od Yves Saint Laurenta a Marca Jacobsa pretrvajú až do leta 2012. Zo zákulisia vám prinášame nové účesy podľa Kostasa Murkudia, a to jemné a dlhé vlasy s cestičkou na stred. Vzhľad je elegantný, ale veľmi výrazný. Pohľad do našej galérie účesov vám ponúkne ukážku toho, aké účesy sa v nasledujúcej sezónne jeseň/zima budú nosiť. Nenechajte si ich ujsť.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...