Skip to Content

Vlasové trendy v sezóne Jeseň/Zima 2011

Výzva pre módnych expertov! V článku vám predstavíme najlepšie a najnovšie účesy tejto jesene a zimy. Môžete byť priekopníkom nového trendy účesu, pretože my vám prezradíme, ako si vytvoriť moderný účes podľa vášho vkusu.

Leto nebude trvať večne a práve teraz je najvyšší čas poobzerať sa po prichádzajúcich jesenných a zimných vlasových trendoch. Sme si istí, že určite aspoň jeden z najnovších účesov padne aj vám.

2011 Jeseň/Zima účesy

Skúšajte čo vám sedí – drdoly a copy by ste v období jeseň/zima nemali ignorovať. Modelky po celom svete dokazujú, aké sú tieto klasické účesy univerzálne a populárne. V show Marca Jacobsa môžete vidieť copy vyčesané vysoko na vrch hlavy, končiace tesne pri krku, zatiaľ čo modelky Very Wang predvádzajú na mólach copy zopnuté nízko pri krku do rafinovanej slučky. Donna Karan stavila na XXL drdol a Yves Saint Laurent začesal vlasy dozadu do nóbl zakrúteného drdolu. Tie z vás, ktoré dávajú prednosť voľne rozpusteným vlasom nemusia vešať hlavu. Predstavíme vám aj niekoľko účesov pre obdobie jeseň/zima v tomto štýle.

Mimochodom, vyčesané vlasy sú veľmi pohodlné aj v letných mesiacoch. Určite oceníte ochladenie krku a k tomu krásny účes počas úžasných letných dní.

Predpovede na trendy účesy na ďalší rok

Stále sledujeme nadchádzajúce trendy z oblasti účesov: Nepochybne elegantné účesy od Yves Saint Laurenta a Marca Jacobsa pretrvajú až do leta 2012. Zo zákulisia vám prinášame nové účesy podľa Kostasa Murkudia, a to jemné a dlhé vlasy s cestičkou na stred. Vzhľad je elegantný, ale veľmi výrazný. Pohľad do našej galérie účesov vám ponúkne ukážku toho, aké účesy sa v nasledujúcej sezónne jeseň/zima budú nosiť. Nenechajte si ich ujsť.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...