Skip to Content

Video blogerka so stylingovými nápadmi: LoveTheCosmetics

Život si vie náležite užívať: Anna z LoveTheCosmetics si z krásy urobila profesiu. Vo svojich video tutoriáloch nás vždy očarí odhodlaním, šarmom a dôvtipom. Vytvára hviezdne účesy, v ktorých sa často objavujú zapletané prvky a miluje testovanie kozmetických produktov. Preto sa niet čo čudovať, že má množstvo nadšených čitateľov.

Blog LoveTheCosmetics rozpútal doslova horúčku! Zakladateľka Anna opisuje seba a svoj štýl ako „hravé, pohodové a uvoľnené“. A presne preto sa ako 25-ročná dostala na zoznam našich top vlogerov. Nakazila nás svojím pozitívnym prístupom a nie sme jediní – na YouTube túto rozmarnú hnedovlásku sleduje už takmer 140 tisíc odberateľov. Či už jej meno čítate odpredu alebo odzadu, vždy je to A-N-N-A! Jednoducho vlogerka s cennými tipmi na styling účesov, ktorá sa nevie dočkať, aby ich mohla prezradiť celému svetu. „Možnosť zdieľať svoj prístup k životu s ostatnými ľuďmi ma neuveriteľne motivuje,“ hovorí. A my k tomu dodávame: Palec hore!

Annin video blog LoveTheCosmetics

Nespútaná krása: Annine rady pre krásu sú natoľko kreatívne, že by sa od nej mohli naučiť zopár trikov konkurentky z celého sveta. Mladá blogerka má toho v repertoári totiž omnoho viac než len cop, drdol a plážové vlny.

Video blogs so stylingovými návodmi
S mašličkou a zatočeným alebo zapletaným prvkom – mnohotvárnosť Anniných kreácií je žiadaná po celom svete.

 „Vždy som dostávala komplimenty ohľadne mojich účesov a ďalších originálnych výtvorov,“ prezradila nám. „Pre mňa to však nebolo nič mimoriadne a bola som presvedčená, že ak sa to podarilo mne samej, dokážu to aj ostatní!“ Skromnosť je jedna z najväčších cností – vďaka jej ochote otvorene zdieľať kreatívne triky, ktoré si väčšina z nás necháva pre seba, čoskoro vznikol blog LoveTheCosmetics. Špeciálnou rubrikou je Účes na piatok. Anna necháva svojich fanúšikov navrhnúť konkrétny účes cez Instagram a Facebook, následne si ho sama vytvorí a divákom prostredníctvom videa vysvetlí, aký je postup. Romantický účes so stužkou, rafinovaný zatočený vrkoč alebo nedokončený zapletaný účes – pre túto sympatickú expertku na styling vlasov nie je nič nemožné!

Anna svojim fanúšikom vychádza maximálne v ústrety a presne vie, čo sa od nej očakáva. „Teší ma, že ak nie som pár dní on-line, moji fanúšikovia sa na mňa pýtajú a chcú vedieť, ako sa mám. Je to vlastne šialené, že moje videá sú permanentnou súčasťou ich životov, ale mám z toho radosť.“ Hoci túto študentku blogovanie napĺňa, musí sa potýkať aj s jeho negatívnymi aspektmi: „Bolo pre mňa skutočne ťažké uvedomiť si, že ako YouTuber musíte vždy spoľahlivo fungovať. Keď náhodou nemám náladu, natáčanie je pre mňa niekedy ťažké!“ Ďakujeme za úprimnosť, Anna.

Viac o blogerke Anne

Video blog so stylingovými návodmi
Hravosť, zábava a vzrušenie: Anna vie, čo urobí jej fanúšikov šťastných.

„Kvalita mojich vlasov býva bohužiaľ rôzna a ich farba je ako lastúra: vždy iná, závisí to na slnečnom svetle.“ Uvažuje Anna a nás popadá zvedavosť!

Priznáva aj to, že najdôležitejším farebným trendom v jej živote bola pravdepodobne „blond fáza“. Nie preto, že by jej blond mimoriadne pristala, ale preto, že Anna teraz definitívne dokáže povedať, že nie je blondínka: „Farbenie na blond bolo pre mňa mimoriadne náročné. Nebola som spokojná, zdalo sa mi, že to pre mňa nie je ten pravý look.“ Ale trendsetterka v nej si touto fázou jednoducho musela prejsť.

Rovnako otvorená je aj keď ide o jej vlastný účes.

„Zbožňujem zapletanie vlasov do akýchkoľvek tvarov, techník a variácií. To je presne prvok, ktorý osvieži akýkoľvek účes a svojím romantickým vzhľadom upúta pozornosť!“ Jej vlastný tip na styling / starostlivosť o vlasy: „Nikdy nezaškodí dodať končekom trocha lesku.“ V podobných prípadoch Anna rada siaha po populárnom „elixíre“ - oleji na vlasy – a dodáva: „Vďaka nemu sú vlasy ako hodváb a navyše krásne voňajú.“

Máte chuť na zmenu štýlu podľa LoveTheCosmetics? Anna vám vo svojom videu krok za krokom ukáže, ako si vytvoriť sofistikovaný zapletaný účes. Prepnite na hravý mód, zapleťte si pár pramienkov a môžete vyraziť!

Annine kanály na sociálnych sieťach:

LoveTheCosmetics >> youtube.com

LoveTheCosmetics >> instagram.com

LoveTheCosmetics >> facebook.com

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...