Rafinované účesy na festivale v Cannes 2013

Getty Images

Tento rok bol festival v Cannes opäť prehliadkou známych hviezd, ktoré uchvátili davy svojimi pôvabnými účesmi a outfitmi – od decentných a elegantných až po vyzývavé a extravagantné. Vybrať ten najobľúbenejší účes bol skutočne tvrdý oriešok. Nakoniec sme sa však zhodli na niekoľkých mimoriadne štýlových kreáciách a dúfame, že budú inšpiráciou aj pre vás.

Doménou festivalu v Cannes je samozrejme filmové umenie a jeho aktuálny vývoj. Neexistuje však dôvod nevychutnať si aj lesk a nádheru tohto veľkolepého podujatia, keď sa tu po červenom koberci denne prechádzajú hviezdy v exkluzívnych róbach a pozoruhodných účesoch.

Rafinované účesy na festivale v Cannes 2013

Po novoročných oslavách sa vaše oči obyčajne upierajú na vzrušujúce vlasové výtvory na odovzdávaní Zlatých Glóbusov (január) a Oscarov (február). Tento rok Cannes prekonalo oba vrcholy filmovej sezóny aspoň čo sa týka noblesných účesov. Je známe, že na malých miestach sa odohrávajú najväčšie veci – toto pozoruhodne krásne mestečko na juhu Francúzska opäť raz porazilo najdôležitejšie centrá filmového priemyslu a módy.

Účesy prítomných dám zaujali kreatívnymi zapletanými prvkami (Lorie a Fan Bingbing), podmanivými vlasovými doplnkami ((Cara Delevigne a Katie Chang) a bohatými vlnami v nevšedných tvaroch (Claudia Galanti a Nicole Kidman).

V našej galérii očarujúcich účesov z festivalu v Cannes si určite prídete na svoje. Špecialista Schwarzkopf Armin Morbach vám v nasledujúcom videu pomôže vytvoriť pôvabný vyčesaný účes s použitím doplnkov.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...