Skip to Content

Pôvabné účesy seriálových hviezd

Getty Images

Sitkomy sú tradičným základom programu mnohých televíznych staníc. “Ako som spoznal vašu matku”, “Teória veľkého tresku” a „Hart of Dixie“ predstavujú moderné verzie tohto žánru. Po dlhom hektickom dni nám postavy zo seriálov pomáhajú relaxovať a zabávajú nás svojim hravým a bezstarostným životným štýlom. Vo fotogalérii vám ukážeme najpríťažlivejšie účesy televíznych hviezd.

Priateľstvo, láska, intrigy a matky sú najobľúbenejšími témami autorov televíznych seriálov.  A nesmieme zabúdať na napätie!  Čakali sme desať rokov, aby sme mohli konečne spoznať Matku. Autori a postavy udržiavajú divákov vo svete fantázie a napätia.

2 Broke Girls

Jedno z dievčat je z robotníckej rodiny - vyzná sa a je bystré. Druhé vyrástlo v jednej z najbohatších rodín na Manhattane. No potom sa zrazu zo dňa na deň ocitne bez peňazí na uliciach New Yorku. Max (Kat Dennings) pomôže Caroline (Beth Behrs), ktorá sa ocitla na dlažbe a zaistí jej prácu v reštaurácii. Max a Caroline sa stanú priateľkami a spoločne túžia uniknúť z pracovného kolotoča. Ich veľký plán je otvoriť si vlastný obchod s koláčikmi, ktorému nechýba nič iné len základný vklad 250 000 dolárov. Postoj a nekonvenčný humor oboch hlavných postáv divákov oslovuje a baví.

Girls

Ženy po dvadsiatke s diplomom a veľkými plánmi vo svojich hlavách. Čo teraz? Hannah (Lena Dunham) sa potom, čo jej rodičia prestanú platiť účty, snaží uživiť sama všetkými možnými kancelárskymi prácami, zatiaľ čo sa túži stať spisovateľkou. S tromi najlepšími kamarátkami Marnie (Allison Williams), Jessou (Jemima Kirke) a Shoshannou (Zosia Mamet) býva v Brooklyne v New Yorku. Štyri mladé neohrozené ženy sú za každých okolností kreatívne, úprimné a zábavné.

Hart of Dixie

Čerstvo promovaná doktorka Zoe Hart (Rachel Bilson) miluje svoj domov v New Yorku. Ale osud a dedičstvo z nej spravili majiteľku praktickej ordinácie v malom južanskom americkom mestečku. Presne tak, ako sa to často stáva v živote, i v seriáli Zoe po krátkej návšteve uviazne v stojatých vodách Alabamy s tvrdohlavými rodákmi z dediny nazvanej Bluebell. Konkurencia v podobe praktického lekára Bricka Breelanda číha na každom rohu a láska je ďalšou prekážkou v jej plánoch.

Ako som spoznal vašu matku

Čakanie na happy-end je jedna z najväčších atrakcií televíznych seriálov. Ted (Josh Radnor) našiel ženu svojich snov (Cristin Milioti), oženil sa s ňou a mali spolu deti. Teraz po 25 rokoch rozpráva svojim deťom, ako sa to všetko odohralo tvárou v tvár prekonávaniu prekážok. A nenechá si ujsť žiadnu prekážku, ani tú najmenšiu. Jeho najlepší priatelia sú hlavnými postavami jeho príbehov. Patrí medzi nich právnik Marshall (Jason Segel), ktorý je zasnúbený s učiteľkou zo škôlky Lily (Alyson Hannigan), sukničkár Barney (Neil Patrick Harris), ktorý má viac než len legendárny zmysel pre humor a dar výrečnosti, a v neposlednom rade atraktívna Robin (Cobie Smulders), ku ktorej sa Ted stále znova vracia.

Mad Men

Je začiatok 60. rokov a chronický fajčiar a sukničkár Don Draper (Jon Hammo) je hviezdou reklamnej agentúry Sterling Cooper v New York City. V priebehu seriálu vyplávajú na povrch tmavé stránky Donovej minulosti. Seriál čerpá napätie a dej z konkurenčného prostredia v reklamnej branži, vykresľuje osobné vzťahy aj mimomanželské aféry. Zamýšľa sa nad spoločenskými normami 60. rokov, a zároveň ponúka nádejný výhľad do budúcnosti.

Teória veľkého tresku

Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) a Sheldon Cooper (Jim Parson) sú geniálnymi fyzikmi. Dokonale poznajú štruktúru atómu. Škoda, že ich genialita sa nevzťahuje na rozmary života všeobecne a predovšetkým na ženy. Leonard má slabosť pre svoju susedku Penny (Kaley Cuoco), ktorá stelesňuje jeho pravý opak. Zatiaľ čo čašníčka Penny zodpovedá klišé naivnej blondínky, je spoločenská a má veľkú dávku zdravého rozumu.  Pre dvoch vzdelaných chlapcov od vedľa je záhadným fenoménom. Protiklady sa priťahujú, aspoň v televíznych seriáloch. Takže čašníčka a dvaja fyzici čoskoro vytvoria neporaziteľné trio, ktoré prekonáva lásku, vzrušenie, a to všetko svižne a s humorom.

Účesy seriálových hviezd

Čo si z televízneho seriálu odnesiete, záleží na vašich očakávaniach a uhle pohľadu. Okrem samotného deja a vývoja postáv vnímanie ovplyvňuje aj vzhľad a štýl hercov, ktorí nás inšpirujú v otázkach módy a účesov. Hviezda seriálu „Hart of Dixie“ Rachel Bilson a jej mestský newyorský štýl pôsobia v malom alabamskom mestečku iste nápadne. V skutočnom živote sa ale chová a oblieka úplne inak. Vyberá si skôr rezervované modely a hnedé zvlnené vlasy si ležérne začesáva na stranu (foto hore).

V našej galérii seriálových hviezd nájdete fotky tých najzaujímavejších účesov. Užite si to! Vlasový expert Armin Morbach vám ukáže, ako si môžete vytvoriť prirodzene vyzerajúce, krásne kučery.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...